Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a poliamóriá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a poliamóriáról? Ismertek olyat, akinek a kapcsolatába belefér egy harmadik?

Figyelt kérdés
Ti mit szólnátok, ha a férjetek/feleségetek ilyen ötlettel állna elő? Poliamória, vagy a nyitott kapcsolat ötletével.

2020. febr. 2. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Talán bele férne.
2020. febr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősi körömben volt ilyen. A házaspár összejárt egy másik párral, és mindenki szexelhetett a másik párjával. Majd a házaspár férfi tagja összejött a másik pár női tagjával és azóta kettesben élnek, állitólag teljesen monogámok lettek. Megnéztem volna az arcát a két otthagyott félnek, hogy ide vezetett a nagy szabadelvűségük.
2020. febr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen szembemegy az elveimmel, a józan ésszel, és az emberi természettel.

Itt be is fejezném a kapcsolatot.

2020. febr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Bizonyára van, akinek ez belefér és akinél működni tudna. Én nem ilyen személyiség vagyok. Én sem akarok mással lefeküdni, a páromtól is elvárom ugyanezt a hozzáállást. Nálam az, hogy felhozza a témát még önmagában nem jelent rögtön válást, átbeszélném vele meg minden, de ha ez nem csak egy kósza ötlet volt részéről, hanem valóban igénye van másra is rajtam kívül, akkor mindketten jobban járunk, ha ennek az egésznek véget vetünk.
2020. febr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Érdekes téma. Vonzóbb, mint a sima többes szex, de nehezebben kivitelezhető.

Összességében szerintem jót tenne a társadalomnak, ha elterjedhetne ez a felfogás. A mai világban úgyis mindenki megcsal mindenkit, így legalább nem kellene hazugság, se féltékenykedés.

2020. febr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi egy hasonló fajta kapcsolatban vagyunk. Mondhatni majdnem poliamoria. Vagy ha poliamoria akkor úgymond primer poliamorok vagyunk. Azaz a mi kapcsolatunk nagyon erős és őszinte. Teljes harmóniában és szeretetben élünk. Akik bele kapcsolódnak a mi kis életünkbe ok inkább ilyen átutazók. Szinte teljesen érzelem mentes mindenki mással a kapcsolatunk, csupán a szórakozás és az elvezet az amiben velük is osztozkodunk. Van arra eset leginkább a baratnomnek szokott ilyen történni, hogy nélkülem fekszik le valaki mással. Ez altallaban akkor van mikor az új fiu nem tudja meg elfogadni vagy feldolgozni egy olyan szituációt ahol én is jelen lennék.

Amúgy nagyon jól tud működni egy ilyen kapcsolat és nem bántam meg, hogy mi ilyenek vagyunk. Soha nem volt ilyen boldog párkapcsolatom

2020. febr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van egy férjem és egy nem publikus kapcsolatom egy nővel, amiről tud a férjem. Kell némi kommunikáció, empátia és az, hogy egyik fél se irtózzon eleve a dologtól és működik.
2020. febr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!