Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek belefér egy párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek belefér egy párkapcsolatba a flört harmadik féllel? Szoktatok flörtölni, ha van párotok?

Figyelt kérdés
Természetesen nem a másik fél előtt! Ilyenkor mi motivál arra, higy flörtöljetek? Tovább is mennétek akár? Vagy az is lehet, hogy "otthon" minden rendben van, csak jól esik, önbizalmat növel? Illetve hogy esik, ha a párotok mással flörtöl és megtudjátok?
2017. aug. 7. 13:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%

Nekem nem férne bele egy kapcsolatba.


F

2017. aug. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem fér bele. Nem flörtölök másokkal, de nehezen tolerálnám, hogyha a párom flörtölne mással.
2017. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Igen, előfordul, de csak elméleti szinten. Minden nő akivel húzni szoktuk egymást az tudja hogy párkapcsolatban élek és csak poénból ugratjuk egymást. Lehet ezt hűtlenségnek tekinteni, de szerintem ez még belefér. Mondjuk a párom gyakran kap a tanítványaitól virágot, volt olyan srác aki levelet írt neki, amiben elmondta hogy szerelemes és én szedtem ki a postaládából......ami elméleti síkon mozog, az csak játék.

Egyet kell hogy értsek azzal, hogy önbizalom növelésre használják az emberek, mert a pozitív visszajelzés ad egyfajta belső tartást, kiegyensúlyozott lesz tőle az ember.

Mindenki saját maga ura, ő hozza meg a döntéseket a saját életével kapcsolatban, ha mást választ akkor nem kell magyarázkodni, még bocsánatot kérni sem, tudatosan vállalja, hogy az addigi élete megy a kukába.

2017. aug. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem fér bele.
2017. aug. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2%
egyértelmü hogy hármasban szép az élet
2017. aug. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket, mindenkinek adtam zöldet, mivel itt nincs rossz válasz (kivétel, ha értelmetlen, nem a kérdésre ad választ).:)
2017. aug. 7. 13:40
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Nem fér bele.

Én sem csinálnám soha és a páromtól is elvárom ezt.

Nem kötelező velem lenni, semmi bajom azzal, ha valaki szerint ez ok egy kapcsolatban.De akkor hagyjuk egymást, nem illünk össze.

Fontos dolog, hogy ilyen kérdésekben egy pár egyet tudjon érteni.

Szerintem tiszteletlenség.

Voltam szingliként olyan helyzetben, hogy egy olyan pasi tette nekem a szépet, akinek volt párja. Sajnáltam a csajt és meg volt a véleményem a pasiról.

Az önbizalomnövelésben egyet értek, biztosan sok esetben ez motiválja az embert, hogy ilyet csináljon.

De szerintem egy jó kapcsolatban nincsen erre szükség, nem szabadna önbizalomhiányosként lenni, alap, hogy a párod érezteti veled hogy milyen szerencsés és mennyire szereti benned ezt meg azt..

2017. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Ha normális és őszinte párkapcsolatban élsz, ahol megbízol a másikban stb., akkor nem fér bele. Bár akkor nincs is ilyen. Én sem flörtölgetek, ha valaki mégis nekiáll velem flörtölni, akkor leállítom vagy nem reagálok rá. A páromtól is ugyanezt várom el.
2017. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kicsit meglep, hogy a többség elutasítja a dolgot, holott a való életben nőként nem ezt tapasztalom. Vagyis elég sok foglalt férfi szokott flörtölni pl. velen is. Én ezt csak játéknak fogom fel, flörtön kívül nem is megyrk bele semmibe. Azért szívesen olvasnám még pár férfi véleményét! Leírhatnátok azt is, hogy lehet-e a válaszokból kiindulva akkor is jó egy kapcsolat, ha már mással flörtöltök? Tehát tényleg ártatlan dologról van-e szó, ahogy eddig hittem.
2017. aug. 7. 15:03
 10/14 anonim ***** válasza:
53%

Kétlem, hogy ez tudna "csak egy ártatlan dolog" lenni. Aki mással flörtöl egy kapcsolatban, az fél lábbal már kívül van belőle.

Én soha nem flörtöltem más lányokkal, amikor párkapcsolatban voltam. Velem kezdtek már ki foglalt nők, engem nem érdekelt, én akár le is feküdtem vele, nem ismertem szegény srácokat akikkel voltak. Ha nem a barátom, vagy közvetlen ismerősöm az ember, akkor semmi közöm a rossz kapcsolatukhoz, ha nem velem feküdne le, akkor megcsalná mással.

2017. aug. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!