Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiakat zavarja, ha engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat zavarja, ha engem zavar?

Figyelt kérdés
Nagyon kicsi a mellem, kb mint egy kisbabának, tenyleg kb mint egy fiunak. Mindig ugy voltam vele, hogy majdcsak megno, de mar 22 eves vagyok. Volt mar több parkapcsolatom is es nyilvan szexeltem is mar, de meg melltarto/top nelkul soha. Olyan melltartot hordok, ami nincs kivagva szoval a benne levo szivacs miatt nem erzekelheto, hogy nincs mellem. Nagyon rossz igy, mert kellemetlen az agyban. Nem szeretnek orias melleket csak legalabb egy normalis meretut. Nagyon zavar, hogy ilyen ugy erzem a parkapcsolataim is ezerszer jobbak es minosegibbek lennenek ha teljesen szabad lehetnek ilyen teren. Es ne mondjatok h aki szeret az igyis elfogad, mert abszolut semmi mellem nincs es engem is zavar, akkor gondolom a partnereimet is. Mit tegyek?
2020. febr. 3. 07:59
1 2 3 4
 1/35 Noblesse Oblige ***** válasza:
55%

A klasszikust: fogad el önmagad!

Te körös a melleidhez a nőiességet, így nem is tudod megélni azt.

Amikor lefogytam a melleim is kicsik lettek, jóval, viszont engem ez nem zavar, és még sportmelltartót is hordok mellé, ami nem ép porcolja a cickókat, mert nekem nem a mellem méretéhez kötött a nőiesség tudatom.

Meg kell találnod a szépséget magadba, felfedezni az erőssége is. Akkor nem fog számítani, hogy mekkora a cicid mérete.

2020. febr. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
56%
Nem zavar senkit, úgy fog szeretni a párod ahogy vagy.
2020. febr. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
69%
Mert akkor mit mondjunk? Nyilvan akinek pamela anderson mellei jonnek be nem fog veled randizni, es melltartoval is vszinuleg eszreveszi h nincsenek dupla Ds cicijeid. Ha elfogadni nem akarod, akkor mutesd meg? Mondjuk A-bol max kisebb B-t tudnak csinalni, szoval ezzel viszont tenyleg dűlőre kene jutni.
2020. febr. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
25%
A legszebb nőknek kicsi a melle szerintem.
2020. febr. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
52%
A páromnak kicsivel nagyobb mint az én mellizmom. Szinte az egészet be tudom szívni a szàmba. Olyan mint egy serdülönek. Imádom, met olyan feszes, formás még 40 evesen is.
2020. febr. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
72%

Butaság ezen pörögnöd, de saját tapasztalatból tudom, hogy nem fogod egyhamar elhinni...


Nekem pl dupla D-sek voltak, és középiskolás pubertás koromban kb 15 éves koromban, konkrétan a semmi mellemből lett 17-re ez.


Akkor divat volt szidni a lányoknak a nagy mellet, hogy az biztos lógós, vagy lógni fog, meg csak a kicsi szép, stbstb.. Irtó komplexusos voltam 18 éves koromig végig.

Úristen, de bánom már, mekkora idióta voltam.


Ugyanazt a tanácsot tudom neked is mondani, amit anno én is kaptam itt is, és megfogadtam:

1.) Látja a pasi mekkora melled van pólóban is, nem réi nagy meglepetés ha leveszed a pólód sem. Szóval kár ezen pörögnöd, nem vak, tudja.


2.) Gondolj már bele, eleve szűrő: aki ennyire mellcentrikus és fontos lenne neki, és mondjuk a nagymellpárti, annál hidd el, jobb is, ha kiesik nálad és megkíméled magad egy tuskótól, vagy olyantól, akinek sose tudnál megfelelni. Nem egymást keresitek.


3.) Az önbizalom rengeteget nyom a altba, hogy egy férfi mennyire lát vonzónak. Ez nem a melled méretétől függ. Van kismellű barátnőm akinek mindig többen csapják a szelet. A kisugárzás sokkal erősebb tud lenni, de ha te takargatod magad végig meg nem engeded el magad, azzal kinyírod az egészet.


Szóval közhely, de tessék fejben rendbe tenni a dolgokat, elhinni és úgy viselkedni, mint aki igenis vonzó, és meglátod mennyire más lesz a különbség. Ha én le tudtam gyűrni a komplexusomat, te is el tudod, agyban dől el!

2020. febr. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
83%
Nem feltétlen az zavarna, hogy mekkora a melled mert azért nyilván ruhán keresztül sem tűnnek D-snek, de ha nem tudod magad elengedni akkor szerintem semmi értelme egy kapcsolatnak.
2020. febr. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
58%
Felejtsük már el ezt a mell centrikusságot. Van több olyan ismerősöm aki lapos mint a frissen gyalult deszka. Még is árad belőlük a nőiesség és olyan vonzóak push up nélkül is, hogy leírni nehéz. Tudom sablon de a te esetedben az ön elfogadásból származó önbizalom szexisebbé tenne mint akármilyen implantátum.
2020. febr. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
57%
Kendall Jennernek is nagyon pici cicije van mégis oda vannak érte a férfiak. Nekem volt egy ismerősöm régről, akinek a volt barátnőiben egy közös volt: nagyon pici mellük volt. Ő többször is kifejtette, hogy ő ezt szereti, neki maximum A kosárig tetszik egy nő, már a B sem fér bele. Szóval ne aggódj, rengeteg férfi van akit nem érdekel a mellméret. :) De ha mégis nagyon zavar, akkor csináltasd meg.
2020. febr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
38%

"ugy erzem a parkapcsolataim is ezerszer jobbak es minosegibbek lennenek ha teljesen szabad lehetnek"

Ez bizony így van. Amíg te feszült vagy, kellemetlenül érzed magad a tested miatt, ezt a másik fél is érezni fogja. Persze az okot nem, így arra fog gondolni, hogy vele van bajod.

Az biztos, hogy sokaknak teljesen mindegy mekkora a melled, aztán van olyan is, aki kifejezetten a kicsit szereti.

Szerintem sokkal jobb a kicsi mell, mint a csúnya. Sajnos ilyen is van és ugyanúgy nem tud vele mit csinálni a nő.

Fogadd el magad, szeressed a tested. Ebben sokat segít, ha rendszeresen kényezteted magad; pl. masszázsra jársz, szolizol, stb.

2020. febr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!