Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak nők akik imádják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak nők akik imádják zavarba hozni a férfiakat. Ez miért van, miért csinálják?

Figyelt kérdés

2017. júl. 21. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Kacérkodnak. Ez már egy jó jel.
2017. júl. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy férfiasság-teszt. Akit nem tudnak zavarba hozni(végig sziklaszilárd marad), az partiképes marad náluk, akit meg sikerül, az a szemükben nem férfi. A nők imádják feltérképezni a férfiakban rejlő potenciált.
2017. júl. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Hihi, ezt én is szoktam, de más okból, ami most röhejesen fog hangzani.

Tudjátok vannak azok a srácok akiken látszik hogy sok közük nőhöz nem volt. Kiemelkedő szépségű nőhöz még annyi se. Őket szoktam... Mert őket könnyű, és mert szeretném feldobni a napjukat. Szeretném ha ebből önbizalmat merítenének.

De csak kis dolgok. Pl. van egy kérdésem, amivel bárkihez odamehetnék, de én egy ilyen srácnak teszem fel. Rögtön pipacspiros lesz, én meg bájosan mosolygok rá, megköszönöm, ilyesmi.

2017. júl. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudatosan csinálom,de vannak pasik,akikből ezt váltom ki.Ha bejön,akkor flörtölgetek vele,és van,akit ez zavarba hoz.Nem élvezem,de tök aranyos,kicsit tetszik is.Szerintem nincs ebben semmi.
2017. júl. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na de hogyan teszitek, hogy zavarba legyen? Mit kérdeztek, hogyan viselkedtek?
2017. júl. 21. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!