Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy kezelnétek ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy kezelnétek ezt?

Figyelt kérdés

Ha munkatársak irogatnának nektek ismerkedési szándékkal, de ti nem akarnátok tőlük semmit?

Nyilván nem azonnal azzal kezdik, hogy szexeljünk, így nem tudom őket határozottan, egyszerre visszautasítani, mert a semmiből nem támadhatom le őket mégsem, viszont egyértelmű, mit akarnak.

Mi a jó megoldás? Nem írni nekik semmit? Utána kínos a találkozás...

Vagy semlegesen válaszolgatni, hátha megunják?


2020. febr. 5. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Csak mondd h köszönöd az érdeklődést de munkatársi kapcsolatnál nem szeretnél többet.
2020. febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már nem szoktam válaszolni semmit. Utána beképzelt bunkó tyúknak titulálnak, de már elegem van a mindenkinek meg akrok felelni típusú jókislány szerepből, mert úgy sem volt jobb.


Amikor belementem az udvariaskodós játékba, akkor is a végén kínos volt, mikor kibökte, hogy mit is akar, úgy két hét után, és akkor is én voltam a bunkó, hogy én csak barát akarok lenni.


Én és kolléganőim ezeket a leveleket ignoráljuk. A pasival továbbra is normális munka témájú beszélgetést folytatunk, ha a feladatok megkívánják, mintha mi sem történt volna. Tisztelem, munkatársam, és ennyi.

2020. febr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném, hogy mi ezzel a célja, mert nem akarok félreérthető lenni, hiszen nem vagyok nyitott az ilyesmire. Ha van párom, akkor meg vagy szóba hozom a téma kapcsolatban vagy arra hivatkozom, hogy nem érzem helyesnek ezt egy kapcsolatban, mert tényleg így van
2020. febr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3: Ez az, hogy nem tudom konkrétan megköszönni az érdeklődést, meg letámadni, hogy nem lesz köztünk semmi, ha nem direktben indít.
2020. febr. 5. 15:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Első kettőnek köszönöm!
2020. febr. 5. 15:06
 6/7 anonim ***** válasza:

4: nem azt írtam, hogy támadás le basszus.

Hanem ha társalog veled, megkérdezheted, mással is ilyen közvetlen szokott-e lenni, vagy esetleg megjegyzed, hogy a korábbi helyeden nem voltak ennyire érdeklődőek az emberek és nehezen tudod mire vélni vagy hasonlók. És ha elkezd bókolni, megmondhatod, hogy te az efféle közeledésre nem vagy nyitott. Vagy ha beszélsz vele és felhozza mondjuk a szabadidős témát (és van párod), akkor mondhatod neki, hogy ezt meg azt szeretsz csinálni, meg hogy mittomén, sokat jártok a pároddal kirándulni is.

2020. febr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elbeszélgetni vele, hogy ez nem gyere be neked, nem trendi, így kopjon le.
2020. febr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!