Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarja így? Megéri ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja így? Megéri ez neki? (lent)

Figyelt kérdés

A helyzet röviden a következő: barátommal lassan 5 hónapja vagyunk együtt, azelőtt sokat, szinte 1 évet várt rám, míg megvolt a másik barátom, nem sokkal a vége után összejöttünk, azóta együtt. Ő viszont az idén végzett és ősztől egyetemre megy, tőlem olyan 300 km-re. Én javasoltam, bár szeretem, hogy legyen vége, hisz neki kezdődik az egyetemista élet, és nem akarom, hogy miattam le legyen "kötve" úgymond. Ő viszont hallani sem akar ilyenről, azt mondja, inkább nem jár ki sehova, csak, hogy spórolhasson, hogy MINDEN hétvégén hazautazhasson hozzám.

Elhidjem neki? Vagy hazudik? És, ha igen, akkor mi oka lenne rá? Mit tennétek a helyemben? (bocsi a sok kérdésért és előre is köszi a válaszokat) 16/L


2010. júl. 23. 08:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem hazudik szerintem, most még így gondolja.

A távkapcsolatnak viszont nem nagy jövőt jósolok.

2010. júl. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mégis mit vársz? Te szakítani akartál vele, mert egyetemre megy. Értelem? Szereted te? Ha szeretnéd, nem akartad volna a végét, csak mert elmegy. Ő ki akar tartani melletted, a kérdés, hogy te is ki tudsz-e tartani mellette. Rajtad áll. Ő komolyabban gondolja a kapcsolatot ezek alapján, mint te. Gondold végig, akarod-e, ha igen, menj bele, ha nem, mondd el neki, hogy nem megy, mert neked olyanra van szükséged aki mindig ott van melletted. Nem nagy dolog az egész, csak épp az derül ki belőle hogy nem szeretted.
2010. júl. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

nem hinném hogy hazudik, mert még nem tudja mi lesz ott a szitu

de általában az egyetemista haverjaim 90%nak nem működött utána akapcsolata

de legyetek ti a maradlék 10!

2010. júl. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hú... én is most leszek de 2 hónapja csak a sima sunákon agyalok :D de még mindig nem fogtam fel, hogy ott mennyi lesz és beválalóóóós :D
2010. júl. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
úristen,tiszta jófej,meg nagyon szeret,fel akarja adni érted az egyetemi csajozást...te meg azon gondolkozol h hazudik-e...hát te marha!
2010. júl. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Túlkombinálod a helyzetet. Azért akarja így, mert szeret téged. Velem és a barátommal ugyanez lesz a helyzet. Fel sem merült, hogy különválunk. N/17
2010. júl. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat:)

nem az van, hogy nem szeretem, csak.. folyton azon rágódni, hogy akkor most éppen mit csinál.. hm.. :(

de nélküle se jó..

2010. júl. 23. 10:50
 8/13 anonim ***** válasza:
ha szereted,megbízol benne,és elhiszed amit mond.nem minden pasi mondana ilyen dolgokat.nem kell azon rágódni h mit tesz ha megbízol benne.ha meg nem,akkor szakítsatok.egy sima hétköznap is megcsalhat ha nem taliztok,ennyi erővel..
2010. júl. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ÖRÜLJ NEKI, HOGY SZERET, ÉS NEM AKAR ELHAGYNI!

HA MÁR ANNYI IDEIG VÁRT RÁD, NEM FOG KIDOBNI.


26/L

2010. júl. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

az én barátom is szeptembertől fősulira megy, és csak hétvégente fog hazajárni...:(

mtam neki h jobb lenne most szakítani, mert nem akarok csalódni, és agyalni mindig h kivel fog megismerkedni itt-ott.

érted, csak megy a metrón, v vhol, és ugyanazon megy mindig egy csaj is..előbb utóbb beszélgetni fognak..

hogy ellenőrizném? sehogy..


sőt, mostanában úgy érzem h nem is szeret. én teperek mint az állat, de már kezdek beleunni.


félek, h az lesz a vége, h egy idő után egyre ritkábban fog hazajárni, aztán egyáltalán nem.


nem volt még távkapcsolatom, de nagyon félek.

annyi embertől hallom, h még a legerősebb kapcsolatokat is meggyengíti...

nekünk sok vitánk volt..másfél éve együtt vagyunk..egyáltalán nem erős a kapocs köztünk...

2010. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!