Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vidékről Budapestre felköltözö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidékről Budapestre felköltözött srácok-férfiak! Nektek jól megy ott a csajozás, milyenek a budapessti nők?

Figyelt kérdés

Nyáron költözöm és nagyon szeretnék csajozni ott.


Mondjuk vannak félelmeim, elvileg nagyon nagy férfitöbblet van abban a városban a fiatal korosztályban, mármint szinglik terén.


Tehát sokkal több szingli pasi van mint szingli nő.


F/27


2018. ápr. 22. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Fasz ki van már ezekkel a buta kérdéseiddel...Nincs jobb dolgod?
2018. ápr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Te sehol nem fogsz tudni csajozni Balázska , leszokhatnál már arról hogy a gyakorin akakrod megváltani a világot.
2018. ápr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyi ésszel az életben maradás miatt aggódnék, nem a csajok miatt.
2018. ápr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mintha Pesten valami külön alfaja élne a nőknek...
2018. ápr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Balázska azt írtad undorodsz a csajozástól, akkor felesleges a kérdésed.Avagy két nap alatt a hormonszinted az egekbe került?😃
2018. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Mi baj a kérdéssel? Érdekel mi a helyzet Budapesten.


A nők egyáltalán nem mindenhol egyformák.


GRazban pl. velem szóba se állnak a helyi nők.

2018. ápr. 22. 19:47
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a földrajztól függ,hanem attól hogy extrém mértékben taszító vagy. Ezt mindféle,fajta nő látja😪
2018. ápr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
De őszintén szólva nem hiszem,hogy jártál Gratz-ban,szerintem még a falud határát sem hagyad el. Ez a bp-i költözés is egy kamu,ahogy az egész gyakoris pályafutásod.
2018. ápr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanolyan beképzelt, válogatós és buta a nők többsége, mint vidéken. A férfitöbblet is egyformán jellemző Pesten és vidéken.
2018. ápr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Megyeszékhelyen lakom, egy másik megyeszékhelyre járok egyetemre. Pestre időnként felszoktam menni barátokhoz. Szerintem a fővárosban tök könnyű csajozni. Felmentem, leültem a metrón egyedül és egy jó pár lány teljesen nyitottan mosolygott felém. Egy lány konkrétan szemben ült velem szemben, aztán átülte mellém és simán tudtunk beszélgetni. Egy másik alkalommal egy barátommal dumálgattunk a buszon, ült mellettünk egy lány, mosolygott pár szövegen és vele is simán lehetett beszélgetni. Ez csak pár sztori, plusz neten is könnyebb fővárosiba botlani.

Vidéken ehhez képest sokkal zárkózottabbak az emberek, kevésbé akarnak nyitni. Eleve a vidéki városokban a hétvége abból áll, hogy van 1-2 kocsma, esetleg 1-2 diszkó. Pesten van egy csomó hely, fesztiválok, események és pörgősebbek a fiatalok.

2018. ápr. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!