Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akkora baj a karrier...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora baj a karrier hiánya egy pasinál?

Figyelt kérdés
2020. febr. 6. 16:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a gond, ha nincs benne semmi motiváció a fejlődésre, tanulásra. Egy életen át megelégszik a langyosban... De ez nem csak a férfiaknál lehet gond, a nőknél ugyanúgy.
2020. febr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
A motiváció hiánya a baj. Meg a nélkülözés azért, mert valaki nem dolgozik.
2020. febr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi lett a többi Nick neveddel drága?

Amúgy nem a karrier hiánya hanem az alkoholizmus és a munkanélküliség az ami komoly gond. Az ha valakinek van egy jó szakmája amit szeret és meg tud belőle élni az tök jó. Bár ettől még kell hogy valahogy fejlessze magát. De az hogy valaki mekis eladó vagy takarító vagy gyári betanított munkás na az nem az ön megvalósítás tetőfoka. Az otthon élő alkoholista még ez alatt van.

2020. febr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, nekem az is beleférne, ha 6 órában keresnél mondjuk egy kulturált összeget valahol 150 körül és délután 2-kor szabad lennél, ahogy én, aztán a többi energiádat edzésbe vagy egyéb hobbiba tennéd.


De hogy otthon rohaszd a p*csád és el kelljen tartani, mert arra sem vagy képes, hogy ne egy büdös alkoholista tróger legyél, na arra nem vagyok vevő

2020. febr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Ha nincs motiváció és jövőkép, akkor abból nem lesz család, nem lesz semmi sem.

És ez nem férfiprobléma. Nőből is van elég. Csak ők képesek mindent a férfire hárítani, meg ők mennek majd gyesra stb... Szóval sokan így képesek levetni a felelősséget, és képesek a nyomorba szülni gyerekeket. visszataszító.

2020. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért baj, mert nem zavarja, hogy az az élete, hogy piásan bemegy valami alja munkahelyre, amíg ki nem baxszák éppen.
2020. febr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálad ennél sokkal nagyobb bajok is vannak.
2020. febr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Balázska, ennyi egzisztenciával inkább ne dicsekedj!

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Számodra nem égő, hogy lassan egy 25-26 évesnek több félre tettje van, mint neked, mert ő becsületesen dolgozik, te meg csak a f..rkadat vered egész nap és rinyálsz, mint egy csecsemő?

2020. febr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálam nem az, férfi vagyok, de nem érdekel, talán ezért nincs is.
2020. febr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Meg kell találni a stop gombot valamikor, amikor úgy érzed elégedett vagy. Nálam a család csinálta ezt állandóan. Először csesztettek, hogy tanuljak jól, ok megvolt. Utána, hogy csináljak diplomát. Rendben, megszereztem egy bsc-t. Utána ez sem volt elég, kell az msc, meg majd csináljak phd-t is....

Na ekkor mondtam azt, hogy egy fenét. A bsc-re is elment vagy 8 évem egy kemény mérnöki szakon, kb. magánéletem sem volt, annyit tanultam. Eredménye az lett, hogy baráti köröm semmi, párkapcsolatom semmi, mivel minden időt a tanulás vett el.


Ezután határozottan megmondtam, hogy nem, nekem innentől stop van, szeretném az életem egyén területeit ápolni (iszonyú hendikeppel indulok, mert nem vagyok már 20 éves). A bsc-ből is meg lehet élni, aki meg karrierkedni akar az csak csinálja, halmozza a diplomákat, mit bánom én. Én addig pihenek és megpróbálom élvezni a munkám gyümölcsét és az életet. 29/F

2020. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!