Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny lennék?

Figyelt kérdés

A volt párommal 8 évig voltunk együtt. Született egy kis fiúnk, aki most 6 éves. Közbe a kapcsolatunk 3 éve véget ért. Többször megcsalt...

Lett egy új párja miután szakítottunk, tehát kB 3 éve vele van. A kisfiam nagyon szereti azt a nőt. Állítólag ő is szereti a fiamat. Iszonyatosan zavar, bármit megtennék hogy ne legyenek együtt! Nem tudom mi zavar, az hogy a fiam szereti, vagy az hogy ők jól el vannak, vagy egyszerre minden.


2020. febr. 6. 20:56
 1/4 Klauu91 válasza:
81%
Szerintem ezt ne így fogd fel. Ő nem Te vagy, Te az édesanyja vagy. Az a fajta szeretet az nem ugyanaz. Azzal semmit sem érsz el ha nem engeded a közelébe, inkább örülj hogy a fiad ha megy az apjához akkor jó helyen van ott is. Nemsok az ilyen nő, aki elfogadja más gyerekét :) Nincs ebben semmi rossz, engedd el :)
2020. febr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Irigy, inkább, de teljesen érthető. Sértve vagy, mert ő hagyott el, és még boldog is, ráadásul a fiaddal is kedves az új nő, szereti...teljesen legyőzve érzed magad, mert te ugyanott vagy. Na ezen változtass.

Nem írtad, hogy neked lenne párod, talán nem lenne hátrányos elkezdeni ismerkedni, továbblépni, mert csak megkeseredsz a jelenlegi helyzetben. Próbáld magadat és a saját életedet építeni ahelyett, hogy máséra irigykedsz.

2020. febr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! 😊 Én túl vagyok már egy rossz kapcsolaton azóta, és most lett egy új. Talán ez is közre játszik, hogy amíg ő egynél megállt én már a másodiknál tartok...
2020. febr. 6. 21:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. Az irigy a jobb szó erre a szitura.
2020. febr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!