Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékeny lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny lennék?

Figyelt kérdés
A párom egész nap dolgozik, tényleg nincs még ebédelni sem ideje este hazamegy néha elhiszem hogy a fáradtság miatt nem szól hogy hol van. De egyre többször hallom azt a barátaitol hogy este a Petivel itt és itt voltunk én meg csak állok és teszem a szépet mintha tudnám, aztan a párom bambán néz hogy jaa hogy nem mondtam. Pedig en sem szólok minden kis dolog miatt mondjuk ha a kolleganőimmel kávézunk mivel mi napkozben 5 percet beszelunk szunetben. Minden hétvégén együtt vagyunk ,mostmár közös a baráti társasagunk is, és van egy lány aki mindig a párom körül mászkál és nagyon zavar. Pedig a párom is és a barátai is mondták hogy nincs miért mert tényleg csak annak nem volt meg aki nem akarta. Igazábol nem merem már mondani neki mert félek hogy reagál de rengeteget sírok hogy mi lesz ha mással van vagy bármi. Pedig nincs okom tökéletesen megvagyunk. De mivel az előző párom megcsalt ezért félek es ezt a mi kapcsolatunkon vezetem le. Mit tegyek hogy elviselhetőbb legyen ez? Már közös lakást nézünk mivel messze lakunk egymastol . En 19 vagyok párom pedig 23. 1 eve vagyunk egyutt. De a feltekenységem már engem zavar...
2019. júl. 2. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

Bocs, hogy ezt írom de tonkre fogod tenni a kapcsolatod. Ha te nem meseled a kavezast, milyen jogon varod el a masik oldalról?

Engedd el magad es ne gondolj túl semmit.

Mikor mentetek szet az exeddel? Lehet tobb magadba melyedos korszakra lenne szukseged hogy kitisztuljon a fejed.


25/N

2019. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fiatalok vagytok te meg főleg. Lesz még ilyen mire megtalálod a nagy ő-t. De egyébként azért én is pipa vagyok ha valamit mástól tudok meg és b**ik szólni hogy hol van.
2019. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!