Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, a 2 leírás közül melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, a 2 leírás közül melyik áll közelebb az álomférfi jellemzéséhez? (Én is nő vagyok amúgy. )

Figyelt kérdés

1. Magas, izmos, de nem kigyúrt. Jóképű, jó illata van, stílusosan öltözik, de nem piperkőc. Előnyös és dögös a haj- és arcszőrviselete. Szép a szeme, ragyogó a mosolya.


2. Sokak szerint szimpatikus, rendes ember, sokan kedvelik. Hűséges, a család neki az első, amint családos lesz. Káros szenvedélyektől mentes. Kellemes humora van, megvan a magához való esze, szavahihető és becsületes. Meg lehet benne bízni, nem szokása csalódást okozni.


2020. febr. 9. 10:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
2👍
2020. febr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Ezek mintha csak valami termékleírások lennének. Ez a fajta ítélkezés, skatulyázás teljesen távol áll tőlem. Azt érzékelteti, hogy az ember nem lehet olyan, amilyen, hanem valamilyenné lennie kell, hogy valaki szeresse. De ez valójában nem is igazi szeretet. Gyerekkorom óta undorodom ettől. Ez a szintje manapság a "felnőtt" párkapcsolatoknak.
2020. febr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%

Az egyiknél csak külső, másiknál csak belső tulajdonságokat sorolsz, pedig ez mindenkinél keverve van.

2-es harmónikus külsővel.

2020. febr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
1%
Az 1. az álomférfi a nők szemében, miközben minden, amit a 2.-hoz írtál, taszítja őket. Egyértelmű, hogy mind az 1.-t választanák, bármit is hazudnak.
2020. febr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Mi köze a kulsonek a belső tulajdonságokhoz?

Vagy aki magas és jóképű, az szenvedélybeteg és elhanyagolja a családját?

2020. febr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Mi az, hogy sokak szerint szimpatikus? Szerinted nem, akkor mit akarsz tőle?
2020. febr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Nekem ezek a családba belebuzult, egy csepp alkoholtól hisztit verő véglények kifejezetten ellenszenvesek. Utálom azokat az embereket, akik attól hiszik magukat felsőrendűbbnek, hogy nem isznak kávét meg néha alkoholt, annyira kis rendesek és mindenáron kölköt akarnak. Szóval a második a szememben messze nem olyan szimpatikus, mint ahogy azt belsőre gondolnád.


De az első sem.

2020. febr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A ketto egyben mondjuk. Az alomferfi jellemzesebe kulso es belso tulajdonsagok is beletartoznak.
2020. febr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre az első, belsőre a második. Az ember jellemzően nem csak egyiket vagy csak másikat veszi figyelembe, a kettő együttesét nézi mindenki szerintem.
2020. febr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
"Én is nő vagyok amúgy." Már eleve rezgett a léc, de hogy hozzátetted egyértelmű lett, hogy valamelyik "énrendessrácvagyok" gyökér tette fel a kérdést. annyira átlátszóak vagytok, hogy az valami fájdalmas.
2020. febr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!