Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked mi a véleményed erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked mi a véleményed erről a helyzetről? (Hosszú leírás, kérem, hogy csak türelmes, segítőkész emberek írjanak választ, akik képben vannak a női természettel! )

Figyelt kérdés

Van egy nő, akivel elkezdtem levelezni itt kb. 2 hónapja, nagyon egy húron pendülünk, megunhatatlanok vagyunk egymás számára. Legalábbis eddig.

A lány tavaly ősszel szakított (persze azt hitték akkor még, hogy végleges szakítás, de csak átmeneti volt) 3 éves kapcsolatában a férfival, akivel együtt is éltek. Nem azért váltak szét, mert megromlott a kapcsolatuk, hanem mert túl nagy távolság került közéjük, kb. 900 km.


Sok más mellett a levelezésekben nekem kifejtette, hogy ő csakis mély érzésekkel, szerelemből tud lefeküdni valakivel. Még a beszélgetésünk elején felhoztam neki poénból, hogy szeretkeznék vele, aztán később bevallotta, hogy tavaly ősszel, amikor már nem voltak együtt a párjával (visszament élni külföldre a férfi, ő nem magyar amúgy, csak Magyarországon éltek együtt) a munkahelyén megismert egy nála 8 évvel fiatalabb fiút, akivel szimpatizáltak és kétszer lefeküdtek, de aztán belátta, hogy nem lesz szerelmes belé és a korkülönbség miatt sem működne a fiúval a kapcsolat. Akkor még szerette az exét egyébként, ezt elmondta nekem.

Mégis lefeküdt kétszer is (ha még egyszeri ballépés lett volna, de így tudatos döntés volt, mert másodjára is megtörtént...) a fiatal sráccal, miközben a velem való mélységes levelezéseiben ecsetelte, hogy ő erre szerelem nélkül nem lenne képes soha. Beismerte, hogy hibázott. Azzal magyarázta a tettét, hogy sodródott az árral szakítás után, el volt kenődve és nem tudta, mit csinál. Nem bánta meg, de ma már nem tenné meg ezt.

Nekem fura az, hogy ha valaki egy hosszú kapcsolatból kilép, akkor miért fekszik le rögtön szerelem nélkül vagy még az ex iránt érzett szerelem mellett egy kollégájával, miközben azzal érvel, hogy ő sosem tenne ilyesmit, mert nem híve a csak szexnek, érzelmek nélkül. Bánatból, szeretetéhségből vagy miért tesz ilyet egy tartással rendelkező nő?


Egy részről ez is bánt engem, de az ő dolga, nem is erre akarom kihegyezni a dolgot, csak fura, másrészről ha velem nem akar most még találkozni, mert túl friss a végleges szakítása a volt párjával (kb. 1,5 hónapja zárták le végleg, mert év végén összejöttek újra, a mai napig ritkán chatelnek is), ráadásul a levelezéseinkben kifejti, hogy mennyire csodálatos férfinak tart, nagyon szeret engem, sőt pár napja azt is írta, úgy érzi, hogy kezd részéről szerelem lenni irántam, amit érez, akkor miért nem képes egy találkozóra? Én az exével ellentétben csak 250 km-re lakom tőle, eleve kiderülhetne, hogy van-e közös jövőnk?


Nem a szex a célom vele (a levelezés elején poénkodtam ugyan ezzel, ahogy fentebb is írtam), hanem komoly kapcsolat kialakítása, mert beleszerettem. Ő is belém, pár napja még ezt írta a búcsúzásában. Az is igaz, hogy olykor egy kanál vízben meg tudott volna fojtani- mondta, de aztán elkezdett meglátni engem, hogy ki vagyok valójában, milyen szép a lelkem és levettem a lábáról, nagyon szeret és sokat gondol rám. nem győzte kiemelni, hogy mennyire értékes és igaz férfi vagyok, és nagyon szeret engem, megmozgattam a lelkivilágát, megbolondítottam őt.


Értitek, hogy mi a problémám? Romantikus, érzésektől hemzsegő esszéket (mert már több, mint egy levél) küldtünk eddig egymásnak, majdnem két hónapon át napi rendszerességgel (volt olykor pár nap, amikor nem beszéltünk), erre most közli, hogy össze van zavarodva, mert túl hamar jöttem az életébe, nem tudja érzelmileg lezárni a 3 éves kapcsolatát egyik napról a másikra (elején is mondta, hogy egyelőre nem akar senkit, ezt aláírom) és már alig-alig kommunikálnak, de most biztosan nem akar senkit maga mellé egy ideig, amíg ki nem heveri az exét. Amúgy azért szerette rajongásig a férfit, mert előtte rossz kapcsolatban volt és ez a férfi lehelt életet belé újra.


A leveleiben kifejti, hogy levettem a lábáról, imád velem beszélni, csodás férfinak tart és képen is bejövök neki. (Én még nem láttam őt, de biztos, hogy lány és nem kamuzik, mert egyéb forrásokból ez kiderült). Ő már hallott is, küldtem neki hangfájlt, én még őt nem hallottam.

Nekem nagyon rosszul esik, hogy így szeretlek, úgy szeretlek, így hiányzol, úgy hiányzol ellenére még csak egy találkát sem tud beszúrni a naptárába velem, hogy személyesen is megismerjük egymást. A nő most 29, az exe 31, a kolléga srác akivel összemelegedett ősszel 21, én 32 éves vagyok.


Igaz, hogy tavaly ősszel még közünk sem volt egymáshoz, illetve még az exével volt szakításban. Nem is kérhetek számon semmit, hogy kivel jött össze, de könyörgöm, 2 hónapja hosszasan ömlengtünk egymásnak, hogy mennyire odavagyunk a másikért, ha látnátok, mint két tini, akik belezúgtak egymásba, csak balfék az egyikük lépni...🙂

...s akkor a végén közli pár napja, hogy egy ideig ne beszéljünk, mert ki kell szellőztetnie a fejét, meg van zavarodva, és ha tovább levelezünk most, a kitisztulás nem fog menni neki, hogy mit is szeretne, viszont a szavát adta, hogy amikor már nem lesznek érzelmei az exe iránt, mindenképpen meg fog keresni (megadtam neki a számomat, ő nem adta meg, mert fél a neten kiadni bármit is, facebookja sincs), mert nagyon szeret engem. Korábban beszéltünk egy pár napos kiruccanásról, hogy én elutaznék a városába és bemutatná nekem, akkor találkoznánk először és én kivennék szállást vagy nála húznám meg magam 2-3 napig. Szóval tervben volt ez is.


Borzasztóan megszerettem, egy ritka értékes gondolatvilágú, érzelmes, kedves, humoros, őszinte (sokszor túlzóan az volt, de imádom ezt is benne) nőt ismerem meg személyében. Nálam szökőévente van az kb. hogy szerelmes leszek úgy igazán egy nőbe, szóval ezért is fáj annyira, hogy ilyen félénk, elzárkózó, döntésképtelen.

Az igaz, hogy néha megbántottam szavakkal, mert már nem bírtam ezt az állapotot, a bizonytalanságot és a fejére olvastam, hogy mit érzek, miért csinálja ezt, hogy az egyik kezével ad, a másikkal visszavesz?!


Szóval szerintetek mi zajlik itt a nő fejében, háttérben? Bocs, ha kusza, igyekeztem érthetően leírni ezt a fura szituációt.


2018. márc. 17. 14:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%

Így kívülállóként azt mondom, hogy jól esik neki hogy ott vagy, támogatod, nyalod a popóját, kielégíted a hiúságát stbstb, de nem akar tőled semmit. Ez nyilvánvaló, különben már rég találkoztatok volna. Nem adott meg semmit magáról, ez is ezt jelzi. Csak ködöl, ez a "ne beszéljünk" pár napig is ezt mutatja, próbál valahogy kihátrálni a dologból, ő nem akar semmi komolyat. A bizonytalan nők ilyenek, tudom, én is ilyen voltam. Nincs feketén fehéren semmi se kimondva, csak kutyul mindent össze és hivatkozik arra, hogy majd ha az exét elfelejtette. Aha, hogyne.

Sajnálom kérdező, de véleményem szerint csak jól esik neki a rajongásod, de ő maga nem érez különösebben mélyen irántad, még ha azt is kamuzza, biztos vagyok benne, hogy nem.


Az érzelem nélküli szexre visszatérve, ha valakibe nagyon szerelmes vagy, de szakítotok, a gyász részeként képes vagy hülyeségeket csinálni, akár kétszer is.


Egyébként, én nem hiszek abban, hogy valaki szerelmes tud lenni, anélkül, hogy találkozott volna már a másikkal. Hiszen nem ismered a mozdulatait, gesztusait, mimikáját, hanglejtését, stílusát, semmit. Szerintem felejtsd el, vagy adj neki ultimátumot. 26/N

2018. márc. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
72%

Te most komolyan beleszerettél egy emberbe úgy, hogy facebookon beszélgettek és leveleztek? Szerintem tartsál magadban önvizsgálatot, de komolyan.


Hogy tudsz beleszeretni valakibe úgy, hogy még nem is találkoztatok, hogy még nem is hallottad a hangját, nem is láttad a mozdulatait? Agyilag egy 13 éves szintje ez, mindenféle túlzás nélkül.

Ne haragudj.

2018. márc. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem egy nő mondta, hogy sokszor még ők sem képesek kiigazodni a női viselkedésen. A leírásod alapján nekem úgy tűnik, hogy vagy nagyon bizonytalan, vagy beszari, vagy taktikázik. Sajnos én is jártam már úgy itt is, hogy levelezgettünk, áradoztak nekem, hogy milyen jó velem beszélgetni, milyen rendes vagyok, aztán hirtelen eltűntek, vagy ha randira hívtam őket, akkor léptek le, esetleg valamilyen hülye indokkal elzavartak. Akik viszont nem, azok tettek is valamit az ügy érdekében. Én nem tudnék megbízni a csajban, számomra úgy tűnik, eddig még csak szájkaratézott, de a gyakorlatban semmit sem tett azért, hogy előrébb jussatok. Lehet, hogy van(nak), aki(k) tologatja/tologatják, és sokszor ez a "még nem vagyok túl az exemen" típusú szöveg is csak rizsa, és abban sem bíznék, hogy ez a "majd beszélünk, most időre van szükségem" nem azt jelenti majd, hogy végleg lelép, miután jól behülyített téged. Én nem építeném rá az életemet, és inkább próbálnék másfelé keresgélni, mert ez így csak idő- és energiapazarlás. Saját tapasztalat, hogy aki tényleg akar a másiktól valamit, az tesz is érte. Én úgy gondolom, hogy nem kellesz igazán ennek a csajnak, csak élvezte, hogy körülugráltad, szórakoztattad. Ha majdnem 30 évesen ezen a szinten van egy csaj, az már eléggé nagy baj.
2018. márc. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
98%
Ne haragudj, de te egy eszményképbe vagy szerelmes. Fogalmad sincs, hogy kivel beszélgetsz. Még egy képet sem láttál róla.
2018. márc. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
77%
Az ilyen netes ismerkedők magyarázzák már meg nekem, hogy hogy tudnak szerelmesek lenni valakibe, akit nem is ismernek!
2018. márc. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon sajnálom, hogy ezt kell írnom, de ez a lány nem akar tőled semmit. Pont ennyi kell neki. Az interneten egy levelezőtárs. Jól esik az egójának, hogy udvarolsz neki, bókolsz, és kiöntheti neked a lelkét. Miért írja hogy szeret? Egyrészt lehet hogy mint embert szeret. Másrészt persze hogy ezeket mondja, nem akarja elveszíteni azt, hogy legyen egy rajongója.

Ha egy nő akar valamit komolyabban egy férfitől, akkor nem utasítja vissza a találkozást.

És az hogy ő nem ad meg egyéb elérhetőséget, se képet semmit, az azt bizonyítja, hogy nem akar többet. Nem akar tovább lépni, nem akarja, hogy többet tudj róla. Hidd el van neki Face is, csak neked nem akarja megadni. Egyszóval nem akarja hogy a kapcsolat fejlődjön. Ez így pont kényelmes neki.


Nagyon sajnálom, hogy ezt kell írnom, de ha nem akarsz több fájdalmat magadnak, akkor megszakítod vele a kapcsolatot, mert ő semmit nem akar tőled, ennél többet

2018. márc. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Ti mit gondoltok arról, hogy bármilyen tett, amit elkövetünk, hoz majd magával valamilyen következményt, karmát? Úgy értem, hogy megkapja a jutalmát az ilyen ember, aki játszik a másik érzelmeivel?
2018. márc. 17. 14:41
 8/27 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is az jutott eszembe eloszor is, hogy tudod te egyaltalan kit "szeretsz"?!

Se a hangjat, se egy kepet nemattal rola. Konnyu valakit ugy szeretni, hogy csak a jot mutatja magabol, de vajon valosagban milyen ember lehet? Lehet pont ezert nem akar veled talalkozni, mert szemelyesen, eles helyzetben, nem tudja csak a jot mitatni magarol..

Amugy azt eltudom kepzelni, hogy meg mindig nem tudta lezarni a multat, azert csak 3 evig volt egyutt valakivel, nem konnyu elfelejteni, foleg ha meg mindig szereti. Szerintem hagyd, aztan ismerkedj olyannal aki valosagos!

2018. márc. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
26%

#2-es hozzászólóval mélyen egyetértek.


Nekem sem tiszta, hogy hogyan vagytok képesek tkp. betűkbe, szavakba, mondatokba "belezúgni" mindamellett, hogy a büdös életben nem találkoztatok, nem beszéltetek, s nem ismeritek egymást személyesen. Egy. A másik meg most komolyan, mégis mit gondoltál? Hogy egy, az interneten panaszkodó nő beleesik abba a férfiba, akinek elbőgi a bánatát? Eleve hogyan lehet egy károgó nőt ilyen szinten megkedvelni? Egyáltalán nő-e az illető, vagy csupán egy elmebeteg troll? :D Hát komolyan, én érzem magam átverve helyetted.

2018. márc. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%
#7: te magadnak okozod az osszes problemat ezzel a lannyal. Nem lesz itt semmilyen karma. Nem az o hibaja, hogy te soha nem latott nokbe szerelmes vagy. Illetve csak azt hiszed.
2018. márc. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!