Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a szuleid betegek lennenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szuleid betegek lennenek es te apolnad, de a parod azt kerne, hogy add oket idosek otthonaba, mert igy nem marad eleg ido a kapcsolatotokra mit tennel?

Figyelt kérdés
Olvastam hasonlo kerdest, nalam is hasonlo problema merul fel. Mar lassan szakitani fogunk ha nem talalok ki valamit, de szerintem az embernek a szulei a legfontosabbak, ok sem dobtak el amikor gyerek voltam, felneveltek es mindent mrgkaptam toluk. Anyukam sokszor mondta is, hogy mem szeretne idosek otthonaba kerulni. Parom meg pont az ellenekezojet akarja, sot, ragaszkodik is hozza. Szerinte ha igazan szeretnem ot s fontos lenne nekem megtennem. Egyutt elunk, sokszor munkabol nem haza megyek hanem szuleimhez. Nem toltok el naluk sok idot, 2 ora hosszat maximum amig segitek nekik-ebben abba, vagy hetvegente megyek at, (masik faluban laknak), de paromnak ez sok es szerinte ezert kevrs idot toltunk egyutt, holott szerintem sokat egyutt vagyunk, egyutt is elunk.
2020. febr. 11. 16:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%
Dobd a párod. Emberileg nulla.
2020. febr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Az nem lenne megoldás, hogy egy ápolót fizess heti 1-2x? És akkor nem kellene nap mint nap menned. Egyébként nem adnám,, be,, otthonba. Nekem mikor anyósom beteg volt nagyon én többet mentem hozzá, minden nap főztem neki is. Mindent meglehet oldani.
2020. febr. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%
Előbb szó nélkül lefejelném a kedves páromat, aztán kicsit meg is rugdosnám. Ha kérné, hogy ápoljam, akkor beadnám egy állatmenhelyre, mert az ilyen nem ember kategória. Aki csak érintőlegesen javaslatot tenne, hogy Édesanyámat adjam be valahova, az többet nem állna meg előttem.
2020. febr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
Emberségből levizsgázna előttem. Nincs az a esetemben férfi aki miatt ezt megtenném.
2020. febr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
27%
Simán belemennék, tőlem fel is fordulhatnak. Egész gyerek koromban kínoztak gyötörtek.
2020. febr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
16%
Nem a Miskolc melletti vagy?
2020. febr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
44%

Átbeszélném a dolgot szülőkkel, párommal, mert lehet hogy a szülőknek is rossz ez így, hogy a gyerekeikre szorulnak.

Én biztos hogy önként bevonulnék egy ilyen intézménybe, nem mindegy hogy ellátnak, teljes felügyeletet kapok, huszonnégyórás orvosi ügyelettel, mintsem a véletlenre bízzam magam, hogy hol esek el, aztán nézegethetek ha napi egyszer felémnéz a gyerekem.

Neki is van élete, nem azért neveltem, hogy engem pelenkázzon, nem vagyon önző!


És miért ne szólhatna bele a párom, nyilván van egy javaslata, nem feltétlenül rossz, azt meg nem is értem milyen vadbarom aki itt durván bántalmazná a párját emiatt. Szerintem az nem kapcsolat, dobnám is ki az ilyet de azonnal, hogy egy teljesen normális hétköznapi kérdést nem lehet vele megbeszélni, ami mindannyiunkat érint.

2020. febr. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
35%
Nekem a párom fontosabb mint a szüleim.
2020. febr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%

Emlékszem, egy ismerősöm, akit örökbe fogadtak, az gondozta az anyukáját otthon és elkezdett fenyegetőzni a férj, hogy ha nem adja be otthonba, beadja a válókeresetet. Amikor már pelenkázni kellett, engedett a dolognak, de a faxi így is elvált egy fiatalabb phina miatt. Máig iszik is a nő, mint az állat, mert nem tudta feldolgozni a válást.


Én mondanám a páromnak, ha már így fenyegetőzik, akkor fizessen nekik ápolónőt, aki kijár hozzájuk, ha szerinte elveszi kettőnk elől az időt. Ha meg ennyire se képes, akkor meg egy önző dög, akiért nem kár, ha eltűnik az életedből.

2020. febr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%

Ha te tolókocsiba kerülnél otthonba adna?

Férjem szüleit én ápoltam,emberségesen mentek el,anyósom kezét utolsó percig fogtam mert félt....Nem is gondoltam arra,hogy nincs normális életünk...-Beleéreztem a helyzetükbe saját magam.

2020. febr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!