Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, akkor hogy is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, akkor hogy is van ez a dolog a férfiakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van ez a műsor, a Neked Attraction ahol van sok meztelen ember és egy másik ellenkező nemű aki kiválasztja, hogy melyikükkel akar randizni, tehát totálisan a külső alapján döntenek ugyebár.

Megnéztem pár részt belőle, és láttam pár érdekes dolgot.

Először csak derékig mutatták a pasikat ahol a 6-ból a csaj elküld egyet. A legkisebb péniszű és legvékonyabb srácot küldte el. Majd megmutatták őket nyakig, egy pocakosabb férfit küldött el. Aztán az arcukat is megmutatták és a nő elküldte az egyébként jóképű férfit azért mert SZŐKE A HAJA ÉS NEM BARNA! ezért. A három legizmosabb, magasabb és nagyobb péniszű pasas maradt bent, ő elküldte az izmos négert akinek érdekes mód kisebb volt a farka mint a fehéreknek. Végül a két legmagasabb és legnagyobb farkú pasi maradt bent, ő meg elküldte az izmosabb, sármosabb de kisebb farkút és a magasabb, borostás nagyobb farkúval ment el randizni. Persze nem jöttek össze végül.

A többi részben is mindig a magasabb, izmosabb és nagyobb péniszű férfiak maradtak bent, volt nő aki konkrétan végigmérte az összes farkát és megmondta hogy neki igenis számít a méret. És ezek átlagos, dolgozó, komolyabb nők nem ribik.

Akkor ha a külsőt nézzük csak mégis a magas izmos és nagyobb farkú a nyerő?



2017. júl. 21. 15:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván komoly nők, ha ilyen műsort bevállalnak XDDDDD Ezt te sem hiszed el magadnak.
2017. júl. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Azt hiszem téged is minősít, ha ilyen műsorok alapján ítéled meg az átlag nőket.
2017. júl. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

" És ezek átlagos, dolgozó, komolyabb nők nem ribik. "


Drága, azok még véletlenül sem mennek ilyen műsorba.

2017. júl. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Egy komoly nő ezt az egészet nem veszi komolyan.
2017. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%

Na álljon meg a menet. Ha jól értettem,az a műsor lényege, hogy külső alapján választ, mégpedig derékig....most mondd meg, hogyan válasszon belső tulajdonságok alapján, ha csak derékig csupasz pasikat lát? Nyilván csak az alapján tud választani amit lát. Az, hogy neki nem tetszett a szőke, nem nagy ügy, van akinek tetszik,van akinek nem. De egy ilyen hülye műsor alapján te milyen következtetéseket tudsz leszűrni? Aki ilyenben részt vesz, az igényes nő lehet, nem mondom....


Amúgy meg miért baj, hogy valakinek számít a méret? Ezt sosem értettem. Minden nő ismeri a saját testét, senki nem örül se annak ha fájdalmat okoznak neki, sem annak, ha harangoznak benne. Ezért én sem örülnék kis faroknak, de nyilván nem kéne egy 20 centis répa sem. Ha nem látok mást egy pasiból, mit mondjak? Azt választom amelyiké romantikusabban görbül?

2017. júl. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%

ezeket a műsorokat direkt így gyártják le.

a producerek szándékosan előre megadják ki lehet a befutó.

ez a legtöbb esetben a mai felszínes táradalomra alapuló elképzelések szerint alakul, miszerint a nagy farkú izmosé a hárem.

így lehet eladni ezeket a szenny műsorokat, mert az embereknek erre van igénye.

attól még köszönőviszonyban sincs a valósággal.

2017. júl. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

normál ismerkedés keretében hogy lehet végigmérni a farkakat?

sose így választottam, de nem is értem, hogy egy béna műsoron miért kell rugózni

2017. júl. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Most csak viccelsz, ugye? Emberek, aki ország-világ előtt mutogatják a p.ájukat meg a farkukat, azok normálisak a szemedben? Ne nevettess már, te...
2017. júl. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

Tudod te mi a legnagyobb probléma ezzel a sztorival?


Nem csak az, hogy ilyen gány műsort csinálnak, és hogy te azt nézed.

Hanem láthatjuk az élő példáját a média befolyásoló hatásának, és hogy mennyire egyszerű, és megvezethető vagy.

Mert mi is történt?

Láttál a TV-ben valamit, és te elkönyveled magadban és kiírod ide, szavaiddal idézve:

-"A leggnagyobb farkú férfi maradt benn mindig, erre van igény".

- Plusz "És ezek átlagos, dolgozó, komolyabb nők nem ribik"


Buta vagy, és vezethető. Komolyan sírok néha, mennyire manipulálhatóak az emberek, lásd te eseted is.


Mondjuk remélem nem vagy több 18-nál, mert tiniként formálható legjobban az ember.


Minden esetre ha megfogadsz egy tanácsot, ne kajálj be mindent amit vetítenek a TV-ben és szedj fel egy kis szkeptikus, vagy akár kritikus gondolkodást.


Attól, hogy azt akarják elhitetni veled, hogy a nőknek a nagy farok és izmos test kell a médiában, még ez nem lesz igaz ( bár más formálható rétegre igen, ugyanígy hat, hogy ez a minta. Ezért is veszélyes ez.)


Attól, hogy látsz x embert, aki PÉNZÉRT és a nézettségért bemegy SZEREPELNI egy ilyen szutyokba ( szó szerint szerepelni, érted), attól még nem ez lesz a jellemző az "átlagos, "dolgozó" nőkre.


Lám, tényleg butítja a tv a népet..

Na csak ennyit akartam.

26N

2017. júl. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Diavolino44 ***** válasza:
95%
Ertem, szoval egy tv musorbol akarod megismerni, s konkret kovetkeztetest levonni mit is akarnak a nok. Waoh, ennel meg az is jobb ha az itteni szuz gyikes fiuk tanacsat hallgatod meg, hogy a noknek csak az szamit milyen autod es fiztesed van, mert meg az is kozlebb van a valosaghoz.
2017. júl. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!