Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy valaki rosszul tud kötődni?

Figyelt kérdés
Tehát a párkapcsolat alapvetően jól működne, de az egyik fél nehezen nyílik meg a másik felé, nem igazán tárulkozik ki. Ezzel mit lehet kezdeni?
2020. febr. 15. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Nem hiszem. Ilyenkor inkább csak nem illik a másikhoz. Akiben megtalálja a párját az ember, annak kinyílik, még észrevétlenül is.

Így hogy működne jól a kapcsolat, ha ez nincs meg? Nem igazán értem. Hány éves?

2020. febr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Persze. És ez csak egy a rossz kötődési minták közül. Ott van még a birtoklás, a menjinnengyereide játék, amit szintén sokan űznek, ugyanúgy a hibás kötődés jele. És kapcsolatról kapcsolatra kíséri őket általában.
2020. febr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Igen. Pszichológusi segítség.
2020. febr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Persze. Ez gyerekkorban alakul ki. Pl szülőkkel való viszony által.


[link]


Én egyedül a biztonságosat mondanám "normálisnak". Viszont olyan embert még nem találtam aki így kötődik.

2020. febr. 16. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Lehet itt jonni a pszichoblablaval, de ha nem olyan sulyosan mentalis serult egy ember, ezt kesobb magaban rendezi, ahogy fejlodik.

A nagy tobbseg nem is akar kotodni, mert valami nem mukodik es ez egy marha jo kifogas.

2020. febr. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%
Nem értem, miért lett lepontozva pont az, akinek igaza van. Létezik rossz kötődési minta. Lehet rajta változtatni, de attól még létezik. Húzzátok már ki a büdös valagatokbíl a fejeteket, könyörgöm! Ezért van ennyi szar kapcsolat, mert az emberek még azt is tagadják, hogy valaki alkalmatlan lehet a másikat megfelelően szeretni...
2020. febr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

6: Mert a nők szeretik letagadni az igazságot. Ösztönlények, ez a százalékokból is látszik, ami kicsit is nem tetszik nekik azt lepontozzák. Ha pasi írta szintén lepontozzák, nehogy már neki legyen igaza.


Közben ha már kötődési forma, pont a nők azok akiknek legnagyobb százalékban van pl. daddy issue-ja. Apuci elhagyta, ezért rosszul kötődik/ugyanazt keresi a párjában is tudatalatt. Eddig minden nő akivel élőben ismerkedtem ilyen volt, szóval rohadtul nem igaz hogy "ezt később magában rendezi, ahogy fejlődik". Olyan csak a mesékben van, a gyakorlat nem ezt mutatja.


Egy tudományos Wikipédia cikket lepontozni, azért ez már tényleg durva. Mi az isten bajotok van nektek.

2020. febr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Több infó kéne.
2020. febr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!