Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nő itt akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő itt akinek bejönne ha 1pasi rajongana érte, kedveskedne neki ajándékokkal, cserébe nem szexet kérne?

Figyelt kérdés
2020. febr. 16. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Van kutyám, köszi.
2020. febr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A kutya max odafingik eléd,azt kapod ajandekba
2020. febr. 16. 11:57
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

Komolyan az a norma, hogy kedveskedésért szexet várnak el? Ez szomorú.


F

2020. febr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem így működik, h veszek ezt azt és (cserébe) szexet kérek...!

Akkor vagyok nagyvonalú egy nővel ha tényleg vonzónak találom de az ajándék csak a 10 helyen van amit megelőz másik 9 dolog! Rem sikerült érzékeltetni, h mire gondolok...

2020. febr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Ez minden nőnek bejön, már úgy értve, hogy élvezik. Ezt hívják úgy, hogy barátzóna.
2020. febr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Srácok ha 1kérdes nem nektek szol minek kotyogtok bele?
2020. febr. 16. 12:15
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
@2 nem, egész jól pitizik és szerintem ha a seggem odatartanám, azt is kinyalná bármilyen kritérium nélkül. Olyan, mint te. Engedelmeskedik és szolgál feltétel és válogatás nélkül. Csak ez emberben szánalmas és férfiatlan
2020. febr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kell túlzásokba esni...
2020. febr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező! Azért szólunk bele mert az ilyen kis pitizős emberek miatt torzul el a társkeresés! Nem értem h szerinted mert jó az egy nőnek ha lemész kiskutyába...?
2020. febr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%

Mi az, hogy valamit elvárunk valamiért cserébe? Kereskedni a piacon kell nem a hálószobában!

Amúgy meg ahogy fentebb mondták: ez lenne a barátzóna. Csakhogy az ok nélküli (lásd, nem párkapcsolati célú) rajongás egy nő iránt (csak azért, mert nő?) K+ szánalmas.

Ha még kapcsolatot akarsz, alap a szex

Szerintem ez annyira egyértelmű

2020. febr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!