Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszólnátok egy olyan párt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszólnátok egy olyan párt, ahol a nő 28, a férfi (fiú) 20 éves? Mi a véleményetek az ilyen felállásról?

Figyelt kérdés
2020. febr. 16. 15:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%

#9 ezt mégis miből sikerült leszűrnöd. Olvasd el amit írtam és értelmezd.


Legtöbb kapcsolatban, ahol gyerek is van a férfi idősebb a nőnél minimum 1 évvel de inkább többel.


nők többsége is az idősebb, tőlük 2-3-5-10 évvel idősebb férfiakat keresi társnak. 30as nő nem kezd 20onéves pasikkal az esetek többségében.


Persze, akadnak kivételek.

2020. febr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ezt honnan szoptad ki 11 es 26f
2020. febr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, 69%os, nem te vagy itt a mindent tudó. Bármennyire is zavar ez téged. Az, hogy 1-3-5 évvel idősebb a férfi, egy nulla, nem arról beszéltem. Olvasd el, én mit írtam, nagyeszű. És nem attól lesz valakinek pénze, hogy hány éves. 50 éves portás fele annyit nem keres, mint egy 23 éves mérnök. Ha a pénz az oka a hülye savanyú stílusodnak, akkor javaslom, próbálj kezdeni magaddal valamit, mert az öregségtől nem lesz nagyobb a fizud.
2020. febr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
És hidd el, bárki előbb leáll egy 20 éves sráccal, mint veled. Az ember élet kedve megy el tőled.
2020. febr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
62%

3 évvel fiatalabb párom van és 28 éves vagyok.

Aki vergődik és győzköd, az még megaláztatást is kap, ha adódik rá lehetőségem, annyira elegem van már a vájkálásból, győzködésből. Nem érdekelnek az idősebb férfiak, és nem akarok szülni még minimum 5 évig, és az is benne van a pakliban, hogy soha.

2020. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"többet tudnak felmutatni mint te 20on éves létedre. Nem fognak potenciális ellenfélnek tekinteni, társaságban meg úgy fognak kezelni mintha az öccse volnál és nem a párja."


1. Egy 20 éves sráctól nem is várom, hogy bármit fel tudjon mutatni, ambíción kívül.

2. Hogy a vén kecskék minek tekintik azt, akit páromnak választottam, senkit nem hat meg.

3. Ha társaságban nem kezelik helyén a dolgot, majd helyretesszük mi, vagy nem megyünk ilyen primitív társaságba.

2020. febr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!