Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lehet, hogy sok férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet, hogy sok férfi, aki hangoztatja, hogy a nők rosszul választanak párt, a féltékenység miatt torzítva látnak?

Figyelt kérdés

Én ezt tapasztalom. Ha hallok olyanról, hogy egy nő párjáról beszélnek, akit nem ismerek, akkor fenntartásokkal kezelem, ha egy srác mondja rá, hogy gyökér, főleg, ha szingli, vagy tudom, hogy tetszik neki a lány. Persze lehet igaza, de nem fogom elhinni, amíg én magam meg nem győződöm róla.


A saját példámból indulok ki.

Tény, hogy 18-21 éves koromban beválasztottam párszor gyökereket, de nem láttam azonnal, hogy azok, és amint kiderült, szakítottam mindegyikkel, vagy ha még csak ismerkedési fázisban voltunk, felfüggesztettem az ismerkedést. Persze mindig volt pár puncira éhes udvarló, aki szenvedéllyel fikázta a srácokat, meg jött, hogy milyen bunkókat választanak a nők, bezzeg ő milyen kedves, rendes, csodálatos. :D Már volt 1-2 fura eset, amikor a sárga földig hordtak le olyan srácokat, akikkel semmi probléma nem volt, és csak azért nem jöttünk össze, mert valamiben nem illettünk össze, vagy nem éreztük, hogy tényleg szerelem lehetne köztünk.

Aztán eljött a pillanat, hogy megtaláltam a párom, aki megkérdőjelezhetetlenül egy rendes srác. Amikor összejöttünk, persze rá is tépték a szájukat, valaki a szemembe, valaki a hátam mögött. Olyan is volt, aki számon kért, hogy miért nem őt választottam, mikor kb. ikrek is lehetnének a párommal, annyira egy szinten vannak. Persze sem belsőre, sem külsőre meg sem közelítette.


Az idő és az élet is engem igazolt abban, hogy csak nagyon szerették volna, hogy gyökér legyen. Jó ideje élek vele boldog párkapcsolatban, és minden nehézségben mellettem állt, soha nem volt szemét velem, nem vert át, nem csinált semmi rosszat, nagyon szeretjük egymást.

Szóval fenntartásokkal kezelem a férfi véleményeket a nők párjáról.

Elhiszem, hogy vannak sokan, akik rosszul választanak, de ez ugyanúgy igaz a férfiakra is, és szerintem mindkét oldalon torzak a vélemények a féltékenység és az előítéletek miatt.


Szerintem érdemes lenne elgondolkodni ezen az érintetteknek.


2019. máj. 3. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
én jó ember vagyok,a nőknek nem kellek de nem szidok senkit,egy embert szidtam,mert átvert többször,de nem csak engem,egy patká-ny mégis rengeteg nője volt
2019. máj. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nemtől függetlenül az emberek 90%-ánál ez van. Ha az adott pasinak szép barátnője van, akkor biztos, hogy a csaj kva, vagy tuti nem tud főzni mosni, vagy csak a pénzre megy stb.

Ha a csajnak izmos barátja van, vagy jobb autója akkor biztos pénzes bunkó, biztos erőszakos, tuti leszrja a csajt.

Stb stb... Az embereknek mindig kell valami amivel nyugtatják magukat. Persze van amikor tényleg gyökér a delikvens párja, ez vitathatatlan. Hogyha ez belső tulajdonságok ismerete alapján van kimondva akkor áldásom rá, tényleg gyökér. De amikor külső tulajdonságokhoz van kapcsolva, hogy aki izmos az biztos erőszakos például attól teljesen kivagyok.

De ugyan úgy a másik oldalától is, amikor valakit az egekig magasztalnak csak mert jóban vannak, és egyszerűen nem is akarják objektíven nézni az adott embert. Tehát teljesen nyilvánvaló, hogy rosszindulatú, munkakerülő, lenézi a nőket vagy bármi. De a haverjai cseszegetnek, hogy hozzam már össze xy barátnőmmel, mert hát olyan jó srác. Mindezt arra alapozva, hogy jól elnevetgélnek vele egy hétvégi kocsmázás alkalmával, és valahogy nem akarják meglátni, hogy nem alkalmas párkapcsolatra.

2019. máj. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!