Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Az vonzó egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Az vonzó egy férfiben, ha menedzser és relative sok pénzt keres?

Figyelt kérdés

Most átlag nőket kérdeznék, olyanokat akik sima kapcsolatban gondolkodnak, nem támogatói kapcsolatban vagy ilyesmiben...


Tehát ha összejönnétek mondjuk ezzel a pasival, akkor persze lehet hogy néha meglepne titeket ezzel-azzal szeretetből, mondjuk ékszerrel, vagy ilyesmi...


Meg gondolom családalapítás szempontjából biztosan előny, ha valakinek relative sok pénze van...


De most nem az érdekel, hogy egyeseknek vonzó e a gondolat, hogy valaki más pénzét költhetik és kényelmesen élhetnek, akkoris ha esetleg nem dolgoznak.


Tehát ne úgy gondoljatok most ennél az elméleti kérdésnél erre a kitalált alakra, mintha egy lehetőség lenne a könnyű életre és eltartana titeket... Mondjuk, hogy ez a személyiségétől amúgy is távol áll, senkire, magára sem költ sokkal többet mint az átlag.


Ő komoly kapcsolatban gondolkodik és majd a feleségére és gyerekeire akar költeni, de majd a gyerekit sem akarja elkényesztetni azért, de mondjuk elit egyetemre, meg ilyesmire félre tenne...


Tehát gondolom már értitek, hogy nem egy életszínvonalról kérdezek, hanem úgymond egy tulajdonságról.


Az érdekelne, hogy számotokra, önmagában az vonzó e, hogyha egy férfi a "semmiből" el tudott jutni egy olyan alkalmazotti pozicióig egy multinál, ahol évi 40-50 millió forint között keres...


Mert hallottam már ezt, hogy a pénzes pasikban valójában a nőket nem is a pénz vonzza, hanem az akaraterejük, meg ilyesmik.


Persze ellenpéldákat is hallottam, erkölcsösebb és kevésbé nagyravágyóktól, azt hogy egy multinál mondegy hogy mit dolgozik, az közvetve, vagy közvetetten biztosan etikátlan... Sokan a marketingre és a big datára asszociálnak egyes multikról, amit elve elítélnek.

Olyat is hallottam, hogy a menedzserek mindig törtetőek, már már pszichopaták, stb.

Ezekért pedig eleve taszítóak.


Kiváncsi lennék a Ti véleméitekre, az jó lenne ha a korotokat is írnátok... Előre is köszi!



2020. febr. 17. 11:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nagyon őszintén: van az a szint amíg igen.

Én alapvetően egy kapcsolatban nem várok el olyat (legalábbis szerintem) amit én nem tudok hozni. Nem várok el 20 milliós autókat ha nekem sincs (bár egyáltalában ezt az elvárom dolgot tárgyi téren hülyeségnek tartom de mindegy).

Nem várok el lakást ha nekem sincs. Sőt, azt mondanám hogy még ha lenne lakásom saját, se feltétlen várnám el a másiktól mert tisztában vagyok azzal hogy egyrészt nem mindenki olyan szerencsés hogy a családja tudja támogatni (engem szerencsére igen) vagy hogy egyedül össze tudjon annyit keresni. Mai ingatlanárakról meg ne is beszéljünk...

Szóval nem gondolnám hogy bazi nagyok az elvárasaim ilyen téren.

De! És akkor most tényleg legyünk őszinték: nem zavarna az, hogy akivel összejövök jobb anyagi helyzetben van. Sőt, lehet imponálna is.

Ez nem azt jelenti hogy pénzéhes vagyok, azt sem mondom hogy nem jönnék össze nálam rosszabb anyagi helyzetűvel. De tény és való hogy hosszútávon (pláne nőként ha arra gondolunk hogy az ember majd szül 1-2 gyereket) egyszerűbb ha a másik tud annyit keresni hogy eltartson egy családot egyedül, ideiglenesen.

A másik meg hogy én olyan mentalitású embr vagyok akinek fontos a karrier, fontos a skálázhatóság, fontos hogy sikereket érjek el, vannak ambícióim karrier téren és igen valamilyen szinten fontosak az anyagiak is. Hál' isten nem jövök rossz helyzetből, gazdag sem vagyok. De pl megadatott az hogy sok helyre utazhassak, tanulhassak és egyrészt a jövőben is szeretnék meg többet utazni, tanulni és ezekhez pénz kell.

Illetve szeretném ha majd a gyerekeimnek is megadhassam minimum azt a szintet ami nekem megadatott. Vagy jobbat.

Ugyanakkor az is igaz hogy amikor már közös háztartás, gyerek(ek) van(nak) nagyon nem mindegy hogy az apa mennyit van ott. Segíteni. Tud-e legalabb 1-2 órát beszállni a gyereknevelés, haztartás dolgaiba.

Egy szint után (es ez a család) nem mindegy hogy mennyire tud valaki a családjával lenni. És ott már nem biztos hogy a pénz kompenzál.

2020. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
34%

"Ilyen poziban nem lehet valaki elhivatott a munkája iránt?"


Szerintem nem, mert ez csak egy munka, nem egy hivatás. Ha az lenne, akkor szívesen végeznéd hobbiként vagy akár ingyen, önkéntesként is, amit nyilván sem te, sem mások nem tesznek. Ezt nem negatívumként mondom, mert nem mindenkinek vannak olyan vágyai, hogy jobbá tegye a társadalmat, segítsen a szegényeken, rákosokat gyógyítson vagy hasonlók, amik már csak erkölcsi szinten is akkora jutalmat jelentenek, hogy a fizetés emellett csak másodlagos szempont. Nem vagyunk egyformák, nekem fontos a hivatás az életemben, ezért olyan párt szeretnék, aki hasonlóan gondolkodik.

2020. febr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Egy (anyagilag is) sikeres férfiról feltételezem, hogy ambiciózus, kitartó. Ilyen értelemben a válaszom igen a kérdésedre. De csak ha nem dicsekszel vele és ezzel próbálsz egy nőt levenni a lábáról. Az nagyon visszatetsző.

De egy megbízható, hűséges férfinak még jobban örülnék, fizetésétől függetlenül.

2020. febr. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!