Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak miért csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért csak a szex számít az életben?

Figyelt kérdés
Az összes férfinak a szex körül forog az élete,mintha az lenne a legfontosabb.
2020. febr. 17. 17:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem pl nem csak az számít, persze az is fontos. nem dugunk folyamatosan, a köztes időben mit csináljunk?
2020. febr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
A valódi kérdés inkább az, hogy te miért mindig azokat a férfiakat választod, akiknek csak a szex számít az életben. Nézz csak egy kicsit körül, a környestedben is hány nőnek van rendes barátja, férje. Valahogy nekik sikerült olyan pasit választaniuk, akiket nem csak a farkuk érdekel.
2020. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Akikről te beszélsz, azok nem férfiak..
2020. febr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
17%

Ne haragudj, de ez így speciel nem igaz, az ívás, a kaja és szex körül forog az életem. ezekre mind szükségem van férfiként. Ha egy nő jó az ágyban de nem tud jót főzni akkor soha nem lesz a partnerem, akkor sem ha balhézik ha este megiszom egy sört vagy egy pohár bort.

Biztosan van olyan férfi is, akinek az alkohol tabu és csak vega étrenden képes élni, ő egy más világ, nem is akarom megérteni.

41F

2020. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
68%

"az ívás, a kaja és szex körül forog az életem"


Akire ez igaz, annak szerintem fölösleges erőforráspocsékolás volt emberi testbe születni.

2020. febr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
De ha minden férfi ilyen, teljesen mindegy, kit választ. Ha a férfiakhoz vonzódik, ehhez vonzódik. Elkezdődik a kapcsolat, aztán kiderülnek a fétisek. Nincs olyan férfi, aki amiatt aggódik, hogy a barátnője nem boldog, olyan millió van, aki azért aggódik, hogy "mé' nincs szex".
2020. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én nőként nem ezt tapasztalom. Mindig is hosszútávú kapcsolataim voltak, aminek persze része a szex is, de emellett fontos, hogy jókat tudjunk beszélgetni, legyenek közös céljaink, hobbik, barátok, munka, család.
2020. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
33%
Ha ez így van akkor kártèrítést kérek az elmúlt 26 szexnèlküli èvem miatt a nőktöl
2020. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ez csak egy habos szöveg. Ha meg talál egy nő egy valakit, aki mondjuk okos, és a fizika a mániája, akkor meg azért nem fog neki tetszeni, mert ő kuka a fizikához...
2020. febr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nocsak, az összeset kipróbáltad, hogy ennyire releváns statisztikát tudtál mondani?
2020. febr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!