Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mi lehet az igazság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lehet az igazság?

Figyelt kérdés

Megismertem egy pasit , aki azt mondta , hogy elköttette magát

Gyanitom , hogy elöttem egy másik növel kavart , aki miutan gyanitottam hogy titkon kavarnak ( konkret bizonyitek nelkul , epp szex közben nem lattam öket , de folyton egyutt )

A nö szólt egy nap , hogy terhes és utana , hogy ” vesztése ” volt , rá pár napra

Mikor hianyzott a nö , a pasinak szóltak , hogy rosszul van mert terhes . Aki nem volt meglepödve egyaltalan . Utána tovább súgtak búgtak jöttek mentek

Ha más pasitól lett volna terhes es ök szeretök voltak , nem sértödött volna meg a pasi?


2020. febr. 21. 10:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Gondolom , ha titkos szeretök is voltak , csak rosszulesett volna neki , hogy mással is hetyeg
2020. febr. 21. 10:47
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
🤦🏽‍♀️
2020. febr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1 ki dől be a mai világba, hogy egy egészséges férfi bármiért is elkötteti magát?

2 honnan tudod, hogy másnak a szeretője el van -kötve?


Valószínűleg a főnöködtől lett terhes a munkatársad és elment elvetetni. Elég egyértelmű helyzet...

2020. febr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy el van kötve
2020. febr. 21. 14:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Magától vallotta be
2020. febr. 21. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!