Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túllépni, de hogyan?

Figyelt kérdés

Szakítás, pipa

“Tedd túl magad rajta” oke, értem és igaz.

“Majd jön más” ezzel is tisztában vagyok, remeljuk a legjobbakat

“Tölts sok időt mások társaságában” pipa

“Keress hobbit” pipa


“Csak döntsd el, hogy túl akarsz lépni rajta” elméletben megvan, gyakorlatban nincs

Annyiszor elmondtam magamnak, hogy elég volt, vége, gaz, amit művelek már. Onsajnaltatas. Ezt is értem. Eltelt már jópár hónap. Eddig is fajt, és 1 hónapja kezdett jobb lenni. Most 1-2 napja megint lecsusztam. Olyan, mintha tegnap történt volna minden... a jó és a rossz emlékek is olyanok, mintha nemrég történtek volna. Valójában fel éve vége már, azóta nem is tudok róla semmit


A torekvesem megvan arra, hogy túl kell már lépnem, azt is tudom, hogy ennyi idő után nem normális már ez, amit művelek. Mégis mi az oka annak, hogy még most is sokat gondolok rá, és faj is az egész?



2020. febr. 21. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

András László: Mikor van vége


Akkor van vége, amikor vége van.

És nem akkor van vége, amikor befejeződik, mert ha vége van, akkor még folytatódhat ugyan, de ez nem jelent semmit.

És nem akkor van vége, amikor másutt (máskor, mással etc.) basznak, hanem amikor vége van.

És nem akkor van vége, amikor észreveszik, hanem amikor vége van, és nem is akkor, mikor kimondják vagy kigondolják vagy elhiszik vagy meglátják, hanem amikor vége van.

És nem akkor, amikor valami új elkezdődik, mert attól, hogy vége van, még nem kezdődik el semmi sem.

Vége nem akkor van, amikor szakítanak, otthagynak, összevesznek, elmennek, lelépnek, kirúgnak, kiugranak.

Akkor van vége, amikor vége van.


Amikor vége van, akkor van vége.

Nem akkor van vége, amikor már nincs értelme, mert amikor már nincs értelme, akkor még lehet nagyon sokáig és nagyon rosszul.

Nem akkor van vége, amikor befejeződik, mert lehet, hogy mikor befejeződik, még egyáltalán nincs vége.

Nem akkor van vége, amikor véget akarnak vetni, mert amikor véget akarnak vetni, akkor még javában tart.

Nem akkor van vége, amikor valami új elkezdődik.

Attól, hogy valami új elkezdődik, még nem lesz vége, mert talán éppen ahhoz kell a valami újnak elkezdődnie, hogy ne legyen vége.

Nem akkor van vége, amikor minden érv a mellett szól, hogy vége van, és nem akkor, amikor ezeket az érveket fel is sorakoztatják.

Akkor van vége, amikor vége van.


Ha szerdán délután háromkor vége lett, attól még lehet, hogy este hatkor, vagy csütörtök reggel ismét úgy érezzük, javában tart, és csak két évvel később, kedden délelőtt tízkor leszünk benne biztosak, de vége nem akkor van, amikor biztosak leszünk benne, hanem amikor vége van.

És lehet, hogy közben még azt hisszük néha, hogy úgy van, mint régen, pedig dehogy.

Mindig úgy van, ahogy most van, most pedig vége van.

Amikor vége van, akkor nehéz.

Ezért van az, hogy egyesek abbahagyják, mielőtt vége lenne, mások viszont továbbcsinálják, amikor már rég vége van.

2020. febr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Két dolog segitett mindig.

1. az idő (ez lassú, nálam kb. 1 év)

2. szexuális kapcsolat létesitése mással (ez gyors)

2020. febr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Alkohol
2020. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ignoráld a közösségi oldalakról, ha még nem tetted meg. Egy kép, kiírás is képes az embert visszahúzni.
2020. febr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg mindennel le kell kötnöd az agyadat. Mást én sem tudtam tenni. Levizsgáztam valamiből, amihez amúgy béna voltam, de felfejlődtem. Meg mindig van mit tenni, van min agyalni enélkül is. Éjszaka meg próbálom elterelni a gondolataimat.
2020. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2020. febr. 21. 21:13
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig megvolt még a száma, fbje, instaja bármi elerhetosege töröld! Beszélgetést is töröld messengeren, illetve ne nézegesd közösségi oldalon.

Kkor nem megy a felejtés ha még remenykedsz mert az táplálja, illetve ha úgy ért véget h te magad se tudod miért! El kell döntened fejben h miért lett vége és onnan belatbi h vár nála sokkal jobb nem hiába végződött így.( Saját példa : hónapokig jártunk nem szerettett és nem is törődött velem és konkrétan emiatt tudtam túl jutni. Mert aki nek szeretett attól mégis mit akarhatnek? És így könnyű volt 1 hónap alatt kB tuljutottam rajta)

Legjobbakat ;].


25N

2020. febr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy például már évek óta vége és nem tudsz túljutni rajta, pszichológusok segítségét is kérheted, különösen olyat, aki foglalkozik veszteségek, gyász feldolgozásával (gyászfolyamat ez is, mert veszteség)
2020. febr. 22. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Haaaaat fel év nem tudom mennyire számít már betegesnek..
2020. febr. 22. 09:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Fél év nem beteges. Persze attól is függ, mennyire hosszú volt a kapcsolat és hogy hány éves vagy. Ha egy év alatt sem következik be a gyógyulás, akkor gond van. Nem tudom a pszichológus vagy pszichiáter mennyire tud segiteni, ilyet még nem próbáltam.
2020. febr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!