Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túllépni, de hogyan?

Figyelt kérdés

Szakítás, pipa

“Tedd túl magad rajta” oke, értem és igaz.

“Majd jön más” ezzel is tisztában vagyok, remeljuk a legjobbakat

“Tölts sok időt mások társaságában” pipa

“Keress hobbit” pipa


“Csak döntsd el, hogy túl akarsz lépni rajta” elméletben megvan, gyakorlatban nincs

Annyiszor elmondtam magamnak, hogy elég volt, vége, gaz, amit művelek már. Onsajnaltatas. Ezt is értem. Eltelt már jópár hónap. Eddig is fajt, és 1 hónapja kezdett jobb lenni. Most 1-2 napja megint lecsusztam. Olyan, mintha tegnap történt volna minden... a jó és a rossz emlékek is olyanok, mintha nemrég történtek volna. Valójában fel éve vége már, azóta nem is tudok róla semmit


A torekvesem megvan arra, hogy túl kell már lépnem, azt is tudom, hogy ennyi idő után nem normális már ez, amit művelek. Mégis mi az oka annak, hogy még most is sokat gondolok rá, és faj is az egész?



2020. febr. 21. 20:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Rakj be a kívánt sorba egy breakpointot, indítsd a debugolást, ha belefutottál a breakpointba, akkor "step over" gomb.
2020. febr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!