Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki szerint nem alkalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szerint nem alkalmas párkapcsolatra, nem neki való, milyen okokat tudna felsorolni?

Figyelt kérdés
Miért nem való nektek a párkapcsolat?
2020. febr. 22. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

1.Lelkileg olyan szinten vagyok roncs, hogy az elviselhetetlenné tesz, különösen nyáron mikor szenvedek a meleg idő miatt ami minden problémát felnagyít.


2.Szegény vagyok. Nagyon szegény.


3.Nem tudnék senkivel sem 0-24 egyhelyen lenni, nekem ez olyan mint a börtön, akkor legalább egy privát alagsort, padláshelyiséget, fűtött melléképületet kívánnék, hogy ne kelljen mindig egyhelyen lenni, mert az olyan... nyomasztó egy idő után. Nem érzem magam szabadnak, és semmi rosszra nem kell gondolni, tényleg csak a felszabadultságérzet kell, ahhoz pedig az, hogy ne legyen senki a közelben, mert onnantól egy sereg számomra nehezen értékelhető írott és íratlan szabálynak kell(ene) megfelelni.


És még egy csomó van, de ez a három általában bőven elég.

2020. febr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Nem hiszek a monogámiában.
2020. febr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezt csak párkapcsolatban tudod meg hogy nem vagy alkalmas rá.Nekem se nagyon jön be,egyre nehezebb elviselni,hogy a párom a fülembe horkol,az állandó ellenőrzés,és egyéb idegesítő dolgok.
2020. febr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

- Otthonülős vagyok és enervált, lusta, úgyhogy közös programok nem jöhetnek szóba.

- A szociális készségeim gyengék, szóval a barátokkal és a családdal már végképp nem tudok mit kezdeni.

- Nem bírom, ha sok időt kell együtt töltenem valakivel, már egy teljes nap is sok, nemhogy napok, hetek, ... több év.

- Unalmas vagyok.

- Anti-háziasszony vagyok, kizárt, hogy főzzek, gondoskodjak a másikról, ragyogjon a lakás/ház.

Sok más van még, most hirtelen ennyi.

2020. febr. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

Én osszejonni se tudok egy nővel egy napra sem, nem hogy párkapcsolat

1. Ronda vagyok

Ez relatív mondjuk, van akinek Adam Driver az alom pasija, de engem eléggé megviselt az élet

2. Ezek miatt azt se tudom kinél próbálkozzak

3. ha ismerkedik is velem egy nő, nem tudom milyen szándékkal

4. nincs önbizalmam, szociális fóbiam van

5. Depressziós vagyok

6. Nincs libidóm, nem hajtanak már a nők szexuálisan, csak erzelmileg inkább, úgy meg nem megy - >friendzone

7. Nagy az igényem, külső a belső tükre, nem kell megviselt, megkeseredett lány, van elég bajom

8. Nem tudom hogy mit vár tőlem egy nő, tudok akárhogy viselkedni, jó színész vagyok, de szintén a külső miatt nem tudom

9. Nem bízom a nőkben semmilyen szinten, nem lennék senkinek se az idealja jelenleg biztos nem, mindenki legyen azzal aki nagyon bejön neki

10. Előbb kérdezek mint cselekednék, egy valamirevalo nő sem fogja magát tálcán kínálni, de én pont emiatt nem tudom hogy bekepzelem-e egy adott szituációt, vagy nem.

11. Szerelmes típus vagyok és ilyenkor hajlamos vagyok az egekig magasztalni a másikat és nyálas lenni.

2020. febr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs pénzem, ronda vagyok, alacsony vagyok, nem tudok bunkó lenni, introvertált vagyok.

21/F

2020. febr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1, Van egy alapbetegségem, emiatt alapból társadalmilag kitaszított vagyok;

2, Neten, írásban sokkal jobb vagyok,mint élőszavas kommunikációban: ott lassú vagyok.

2020. febr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És mi van akkor ha két, általatok felsorolt tulajdonságú ember találkozik össze? Akik lusták, introvertáltak, enerváltak, stb... Úgy sem jöhetnének össze?
2020. febr. 22. 15:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Többféle fogyatékosság, valamint állandó, örökös kialvatlanság, fáradtság, amit egyenlőre nem tudok megoldani, bármennyire is szeretnék.
2020. febr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!