Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az milxen ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az milxen ember, aki szerint a nőnek ha párja, barátja van, akkor "használják"?

Figyelt kérdés

Felnőtt emberekre. Aki nem házas azt használják... Peti barátnője Luca, azaz Lucát a Peti használja... Ez annyira gáz...


Ráadásul anyám mondja. Nekem is apácának kellett lennem, 16 éves belezavarodott, hogy fiúk voltak a hittan táborban, hogy engem ott felcsinlátak és terhes vagyok, még viszgálatra is elvitt... Ha bárhol fiúk is voltak, mindjárt orgiára gondolt. De mára körömlakk miatt is leribizett, sőt 12 évesen így hívott, mert megbőtt a mellem...


Dr ennyi erővel senkinek ne legyen párja, mert "használják".


2020. febr. 23. 17:15
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Óvatos vagyok aműgy, egy korty után kiöntöttem, ez konkrétan elmebeteg, iskolamániás elmebeteg, gimibeb azért csinláta, mert nem voltam kitűbő ha leszedál és mérgez újra az leszek szerinte...


De pár éve érthetően megmondtam neki, hogy ulyet többet nem csinál, vagy megy a börtönbe, hiába. Komplett bolond. Azt is mnáikáusan lesi a kulcslyukon mennyit alszom, meg régen egy lxukat is fúrt rá, jött minden este...


De könyörgöm... Neki rémlik, az hogy FELNŐTT NŐ? Nem tulajdon, akit leszedálunk, meg bazzeg betegesen uralkodik, kutat és lesi mennyit alszom, másbpa nyugtatókkal j{n elő...


Iskolamániás elmebeteg, az sem volt jó nekih, a kitűnő vagy, mikor a nulla hangomnal négyes lettem ébekből, belebetegedett, hetekig terror volt. Utána gimiben fajult el teljesen mett "csak" 4,6-4,8,na akkor nérgezzük, mer5 "egyenesbe jöünk és lehetsz még gyógyszerész". Egyetemen meg a verésektől sem riadtak vissza.


Persze a barátainak ezt nem adja, meg hirtelen amnéziás lest..

2020. febr. 24. 14:56
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a lány, akinek gyakorlatra kellett volna mennie, de otthagyta az egyetemet, és rettegett megmondani?
2020. febr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ha törvényes feleség, akkor is csak "használják", ha szar a kapcsolat.
2020. febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Én vagyok az. Meg sehova nem mehetek, minden nap átkutatja a cuccaimat, éjszaka azt lesi, mennyita alszom... Elmebeteg komolyan, meg ez az iskolája is... Már mielőtt beiratkoztam, rászóltak, hogy

majd én el tudom donteni, hova megyek... Hát verés, meg ez lett a vége. Ez egy kontrollmániás idióta. Orvoshoz sem enged. Mindent átkutat, sehova sem mehetek...


Nem tudom, minden rossz szülői tulajdonság, hogyan lehet meg egyszerre bennük...

2020. febr. 24. 20:17
 15/22 anonim ***** válasza:
Én a helyedben mennék valami rokonhoz,amíg nem találnék munkát. Vagy megszöknék és előbb a Népligetben csövelnék,minthogy a saját anyám mérgezzen.
2020. febr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs rokonom, mennék bárhova, de már csak pár hónal remélhetőleg.
2020. febr. 24. 20:24
 17/22 A kérdező kommentje:

Magától soha nem fog rájönni, hogy ez mennyire gáz, hanem téged ócaárol ő tökéletessége. Az utolsó porszemet is átkutatja... Az ilyennel amúgy komolyan minden kapcsolatot meg kell szakítani. A barátai meg folyton jelentenek rólam, nem elég, hogy nem mehetek sehova..



Egyébként meg ezzel jön mindog, hogy én zsarolom őt értelmileg, ha minimláis önállóságot merészelek mutatni, cagy minimálisan ki akarok állni magamért. Meg besértődik.

2020. febr. 24. 20:54
 18/22 A kérdező kommentje:

Mai eszemmel 18 év után egy napig nem engedném, hogy ő tratson el, amúgy mindent magamnak cettem, mert a tampon is ribis...

De ami az ő házában van, az az övé, lezdve velem is. Bármit megeteht, mert "ő tart el", mérfezhet, eltörhetik az orrom, mindent. De ő tökéltes....


Nem tudom, miért tűrtem ezt eddig...

2020. febr. 24. 21:20
 19/22 anonim ***** válasza:
Tudsz angolul? Vagy németül? Ha egyik sem, akkor azonnal állj neki tanulni. Angliában rengeteg bentlakásos hotelos munka van. Szállást és a kajádat is állják. Szinte 0 forinttal ki lehet menni. Repjegy az maximum 20 ezer, meg az első hónapra kell max 40-50 ezer. Maximum 100 ezer forintból ki lehet menni. Ha még most elkezdesz gyakorolni,angolozni, akkor már a nyári szezonra kimehetsz. Utána telefonszámcsere, email csere, facebook törlés és nem is kell soha többet beszélned ezzel az 'anyával'. Ha tudsz angolul, akkor szívesen segítek ilyen angliai munkák keresésében. Illetve nem csak Anglia, hanem Wales és Skócia is. Rengeteg vidéki hotel van, ahol szinte azonnal tudnál kezdeni.
2020. febr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Meg jó obb lett volna az ilyen, ne tartson el semeddig, aztán tuti a mérgezéssel kitűnő leszek... Szsrintem amúgy sosem szeretett, annyira rideg, meg birtokló, kontrollmániás, csak a hegyeknek élő... Még olcasni sem szabad mást, csak tankönyvet, mert nyertem utalvánxt, azon vettem könyvet, de mérgemben kidobtam, mert kikutatta és nem tankönyv...



Illetve megszabja a hajamat is, belebetegszik meg gyógyszert szed, amikor vágattam belőle, ugyanez a vasalás miatt... Elvégre jó ó hogy nem kirakja a ruháimat is, mert a bugyikat és a többi tiltott dolgot ki is szőrja (tanga, körömlakk, tampon), van fehér mamabugyi...

2020. febr. 24. 21:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!