Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az milxen ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az milxen ember, aki szerint a nőnek ha párja, barátja van, akkor "használják"?

Figyelt kérdés

Felnőtt emberekre. Aki nem házas azt használják... Peti barátnője Luca, azaz Lucát a Peti használja... Ez annyira gáz...


Ráadásul anyám mondja. Nekem is apácának kellett lennem, 16 éves belezavarodott, hogy fiúk voltak a hittan táborban, hogy engem ott felcsinlátak és terhes vagyok, még viszgálatra is elvitt... Ha bárhol fiúk is voltak, mindjárt orgiára gondolt. De mára körömlakk miatt is leribizett, sőt 12 évesen így hívott, mert megbőtt a mellem...


Dr ennyi erővel senkinek ne legyen párja, mert "használják".


2020. febr. 23. 17:15
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Beszélek középszinten angolul és németül is.... Gondolkoztam már rajta, csak egyedül félek belevágni.


Teljesen elviselhetetlen ez a nő, semmi jóindulat nincs benne és észre sem veszi magát, pedig nem maradok 40 éves vénlányként a nyakán, akit Xanaxozhat, ha ellentmond....

2020. febr. 24. 21:45
 22/22 anonim ***** válasza:
Mitől félsz? Európán belül nagyon nincs veszítenivalód. Felülsz egy gépre és hazajössz ha bármi gáz van. Vagy a másik,hogy ott helyben nézel másik munkát és addig kibírod az eredeti helyen. Szerintem nem lehet semmi probléma, ha szimpatikus az, akivel interjúzni fogsz. Én úgy mentem ki,hogy skype interjú volt a hotel tulajjal meg az egyik magyar alkalmazottjával. A magyar lány mindenben segített, ő tanított be. Skype interjú után 2 hét múlva már kint voltam. Nincs veszítenivalód ilyen helyzetben, úgyhogy ne sajnáltasd magad, hanem állj neki munkát keresni!
2020. febr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!