Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha egy félénk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy félénk és csendes fiú tetszene meg kezdeményeznétek ti nála?

Figyelt kérdés
2020. febr. 23. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Persze, ha úgy néznék ki mint Gigi Hadid.
2020. febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elküldeném Gigi Hadid persze udvariasan nem akarnám megbántani nem a zsánerem
2020. febr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Bocsi, akkor még egy világhírű is modell is kevés. Értem, oké, vettem! xD
2020. febr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Igen de csak olyan szinten, hogy egyértelművé (tényleg egyértelművé mert némelyik férfi akkora láma, hogy nem ért a jelekből) tegyem; részemről zöld az út. Felszedni viszont nem fogom.
2020. febr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem, mert attól függetlenül hogy félénk és csöndes attól nem vagyok sült galamb hanem nő és ő a férfi.
2020. febr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Félre érted 3 as nem kevés csak vannak mindenkinek tipusai akik tetszenek nekem meg ő valahogy nem az esetem, egy átlagos lány jobban bejön aki az esetem
2020. febr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Élőben erősen kétlem, hogy meg merném szólítani. Ha tudnám a nevét, akkor először Facebookon venném fel vele a kapcsolatot és ha ott úgy tűnne, hogy érdeklem, akkor utána már személyesen sem lenne semmi gond. :)
2020. febr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Volt már rá példa". Bár nem mind volt annyira csendes...stb, csak simán szerencsétlen, ha ismerkedésről volt szó. Nekem az ilyesmi jobban ment mindig, és jobban is élvezem, mint a játszmázást. Kezdeményezni eddig nálam csak olyak kezdeményezett, akit a hátam közepére se kívántam. Nő létemre nem tudom elképzelni, hogy pozitívan reagáljak ilyesmire, mert lassan 30 év alatt tényleg sose tettem. Vagy kiszúrtam magamnak és kezdeményeztem, vagy nem kellett.

Bár én eléggé kivételnek számítok, de biztos vannak még hozzám hasonlók.

2020. febr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Adnék neki valami jelet hogy tudja, próbálkozhat, de én sose kezdeményeznek magamtól.

2020. febr. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát ez jó kérdés. Volt már velem ilyesmi hogy egy félénkebb srácnak szerintem és mások szerint is bejöttem, kezdeményeztem és pofára estem. Csak addigra már eléggé bele voltan zúgva...

Szóval úgy konkrétan én se próbálkoznék be, de igyekeznék minél egyértelműbben a tudtára adni.

2020. febr. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!