Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak ha folyamatosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak ha folyamatosan bámul egy férfi munkahelyen? Ennyire vicces /csúnya a fejem?

Figyelt kérdés

2020. febr. 26. 12:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
A póló tök jó ötlet :D de nem vagyok bunkó illetve nem vagyok "gyerek munkás " sem . Csak kíváncsi fáncsi voltam a véleményekre .Nyilván nem veszem fel és nem foglalkozom vele.
2020. febr. 26. 13:44
 12/16 anonim ***** válasza:
19%
Végre egy lány, akinek tetszik a humorom! Hozzám jössz-e feleségül? :D
2020. febr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem ilyen egyértelmű mint sokan gondolják

Valamilyen szintem megértem a kérdést

Van aki úgy néz hogy rögtön levágom hogy bejövök neki, de van olyan is amikor csak furán bámul rám egy férfi mindig és olyankor nem tudom mi van.

Nézés és nézés között is van különbség.

Próbálj meg rájönni hogy mi lehet az oka hogy néz, pl ha ránézel és ő hirtelen elkapja a tekintetét, zavarba jön akkor bejössz neki

2020. febr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
"Kérdező ":feljársz ide, róla írogatsz, lehet látja is, és megkérdezed miért bámul? Gratulálok! Na lehet ezért
2020. febr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Inkább az, hogy bejössz neki, csak nem mer lépni.
2020. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
14-es :D szerinted honnan tudná róla írok ? :D te jó ég . Feltehetné ezt a kérdést 10-ből 6 ember minimum .. :D
2020. febr. 26. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!