Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most jönnének elő az érzései?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most jönnének elő az érzései?

Figyelt kérdés

Pár hónapja lefeküdtem az egyik csoporttársammal. Jó kapcsolatunk volt, jól is nézett ki, jó is volt vele lenni. A közös együttlétünk után pár nappal kijelentette, hogy jó volt velem, de nem akar tőlem semmit, inkább próbálkozik még a kiszemeltjénél. Nyílván nem esett jól, de nem tudtam mit tenni. Ezek után megismertem egy másik srácot, akivel lesz is valami végre. Tegnap este ez a srác fenn aludt nálam a koli szobámban, amit meg tudott a korábbi "partnerem" és ma reggel elkezdett faggatózni róla messengeren.

Amíg lehetett miért nem akart tőlem valamit? Miért most akarna? (költői kérdés) Mással is volt már ilyen? Ti mit kezdtetek a másik féllel?


2020. febr. 28. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt gondolta ott leszel neki tartalekban ha a kiszemelttel nem jönne össze. Most te is mondhatod neki h nem akarsz tőle semmit.
2020. febr. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy szívesen tartana talonban, 'ha ló nincs, jó a számár is' alapon, ha nem jön össze a dolog a kiszemeltjével.


Biztos, hogy a történtek után nem foglalkoznék vele, a kérdezősködését pedig rövidre zárnám egy "Nem gondolom úgy, hogy ez rád tartozik." válasszal.

2020. febr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez a vilagon a legtipikusabb. Nemcsak ferfiban van meg. Nem biztato jel, de emiatt nok annyiszor elcseszik az ujat.

Mikor nem vagy erdekes elegge, a feltekenyseg akkor is mukodik, akar meg szakitas utan parok ujra osszejonnek. Aztan ahogy a feltekenyseg elalszik, az erdeklodes is.

Az buszkeseget piszkalja.

Egyebkent no vagyok, tudom az eszemmel, hogy ez ilyen, megis, en magam is akkor akarok valakit, mikor vegre talal mast. Akkor nem megy ki a fejembol, pedig mar nem erdekelt.

Szoval nem engednem, hogy ez bezavarjon.

2020. febr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!