Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsot szeretnék! Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék! Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A párommal lassan már 5hónapja együtt vagyunk, heti egyszer kétszer tudunk együtlenni 1 esetleg 2 napra. Időnként nálunk, néha nálunk szoktunk lenni, viszont az “anyósjelöltem” mindig körülöttünk van, szeret velünk lenni. Ami nem is lenne probléma, ha nem vinné tulzásba. Nagyon szeretek vele beszélgetni, de azért kettesben is fontos lenne nekem, hogy több időt töltsünk együtt. Barátomnak nem tudom, hogy mondjam el, nem szeretném megbántani sem őt, sem az anyukáját. Ha valami tanácsotok lenne nagyon megköszönném.

23/L



2020. febr. 28. 13:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz pontosan az alatt, hogy szeret veletek lenni és körülöttetek van?
2020. febr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy ide leírtad, mondd el a barátodnak! Nincs ebben semmi rossz! Ha azon megbántódik, hogy többet szeretnél vele kettesben lenni, az az ő problémája! A kommunikáció minden probléma megoldása!
2020. febr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hosszú távon az lesz a megoldás, hogy összeköltöztök. Közösen, ketten persze.

Addig meg őszintén mondd el a barátodnak, hogy mi zavar. Legyetek többet házon kívül, randizzatok stb.

2020. febr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%
Szerezz az "anyósjelöltednek" egy férfit, aki majd leköti a szabadidejét.
2020. febr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát a barátodnak már rég le kellett volna építenie az anyukát.

Mondd meg neki, ő meg beszéljen végre a kedves mamával.

Egyébként az anyósjelölt is észrevehetné magát!

2020. febr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

1/5

Szeret beszélgetni, érdeklődni, nem rosszindulatból.

2020. febr. 28. 14:00
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én elhiszem kérdező, de akkor is lehetne annyi esze, hogy két ellentétes nemű, huszonéves fiatal szeretne kettesben lenni!

Szerintem ő is így volt vele régen...

2020. febr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Épp ezért nem akarom egyikőjüket sem megbántani, de ugy érzem idővel muszáj lesz valahogy szóvá tegyem.
2020. febr. 28. 14:09
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Bementek párod szobájába, ajtót becsukjátok (kulcs ráfordít), előtte közlitek: elmegyünk kicsit most filmezni vagy nemtom, akkor gondolom nem szeretne bemenni.
2020. febr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Parod jelezze anyukanak finoman de teged ne emlitsen. Te meg mondd parodnak h tobbet akarsz randizni, nem kell feltétlenül otthon ulni.
2020. febr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!