Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csomó pasi velem ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csomó pasi velem ismerkedni miért csak barátnő mellett akar? Csak én érek ennyire keveset?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem vagyok közönséges, de igénytelen sem vagyok. De sok pasi mégis barátnő mellett ír nekem, akik sokszor nem is néznek ki jobban külsőre, mint én. De amúgy emiatt is alacsony az önbizalmam, mert mások iránt mindig őszintén érdeklődnek a férfiak, és más mellett. Kicsit irigylem is ezeket a nőket, mert valójában ők kapnak meg mindent, a pasi velük mutatkozik mindenütt, míg nekem meg csak írni tudnak.

Az exem nekem más nő mellett írt, míg az új nőjével meg teljesen senki nélkül, tisztességen össze tudott jönni, sőt őt biztos szereti is, míg rám meg minden férfi csak tojik magasról.


2020. febr. 29. 17:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Akiknek tudod hogy nincs barátnőjük miért nem kellenek? Mert azt szerintem kizárhatjuk hogy annyira csóró, csúnya, vagy önbizalomhiányos lenne mindegyik.

Te hajlasz a flörtre? Kezdeményeztél már flörtöt, ismerkedést? Gondolom ismeretlen férfiakkal nem ismerkedsz. Habár nem csak társkerin lehet. Fb, Insta, Gyakori. De lehet kávézóban, könyvtárban is dumálni.

Nem érsz keveset, de olyan sokat nem írtál magadról. Ezek a férfiak meg szexet keresnek a nőjük mellett. Semmi többet ne láss bele.

2020. febr. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy ez egy ilyen típus-hiba, vagy valami ilyesmi. Vannak nők akiknek can egy ilyen kusugarzasuk. Én is ebbe tartozom. Ha ossze is jön velem valaki, az bem rajong értem, inkább ilyen tartalek vagyok, ami mindig kéznél van, de soha nem kezelnek úgy, mintha különleges lennék. Lehet, hofy a férfiak szemében nem us vagyok. Azt gondolom, hogy én olyan téren vagyok különleges, ami a férfiakat nem mozgatja meg. Így marad ez a társas magány dolog, hogy nem várok el nagy dolgokat a férfiaktól.
2020. febr. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!