Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderült, hogy a vőlegényem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a vőlegényem anyja nem kedvel. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tegnap a vőlegényem száján kicsúszott, hogy múltkor összeveszett miattam az anyjával, akiről egész eddig úgy tűnt, hogy nagyon kedvel és tökéletesen kijövünk egymással. Kiderült, hogy egy nagyképű hólyagnak tart, aki mindenkit lenéz. Ezt nekem soha nem jelezte, soha nem mondta. Össze vagyok zavarodva, mert én nem fogok tudni ezek után ugyanúgy tekinteni rá, nem tudom, hogyan viselkedjek.

Buta lépés volt ez a vőlegényemtől, én az ilyen dolgokat elintézem úgy, hogy soha nem is tud róla.

Mit tegyek? Már az egész dologban elbizonytalanodtam, mi van, ha az egész família utál, csak nem akarják mondani/nem elég gerincesek, hogy mondják? 25/L


2020. márc. 1. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze nincs hozzátok a családjának. Ti egy család lesztek, onnastól kezdve semmi közük hozzátok. A szülők nagy része bárkit gyűlöl aki elveszi tőlük a kicsi fiukat, lányukat, ez nem újdonság.

A párod láthatóan melletted áll és nem anyuka mellett, nincs min aggódnod. Az ő feladata egy ilyen helyzetekben, hogy kiálljon melletted és ő ezt meg is tette. A prioritásai rendben vannak, nem lesz itt baj akkor sem ha az egész családja utál.

2020. márc. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem szarja le? Ez az ő szegénységi bizonyítványa. Mindegyik fiús anyuka utálja a fia választottját! Nem kell vele foglalkozni. Irigy.
2020. márc. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Semmit. Az én párom anyja is utál. Alig várom, hogy megtudja az esküvőnk dátumát. 🤗
2020. márc. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A pároddal kell együttélni nem az anyjával. :)
2020. márc. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi dolgod nincs ezzel. Nem kellene semmiképpen ellenségeskedni, de jóban lenni sem kötelező. Hozzáteszem, nem is lehet mindenkivel, hiába is akarod. Ne foglalkozz a párod anyjával, ennyi.


Én sem kedveltem soha az anyósomat, és soha nem is fogom. Ettől még nem dőlt össze a világ. Neked a pároddal kell együtt lenni, nem az anyjával.

2020. márc. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Én is ebben a cipőben voltam. Az addig oké hogy figyelmen kívül kell/kellene hagyni de ez nem olyan könnyű. Szerintem egyszerűbb olyan kapcsolatban gondolkodni hosszútávon, ahol alapból szimpi vagy. De mindenki maga tudja.
2020. márc. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, én is tudom, hogy nem vele vagyok együtt, hanem a fiával. De eddig folyamatosan azt éreztette, hogy én vagyok a tökéletes menyjelölt, kedves volt, semmi jele nem volt ennek. És aggaszt, hogy mi van, hogyha a barátom is így oldja meg a dolgokat, mert ezt látta otthon.

2020. márc. 1. 15:05
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy én azt nem értem, miért kell az ilyet elmondani a párunknak.

Hasonló sztori, özvegy gyerekes pasival jártam, alakult a dolog a lányával is(akkor volt 12 éves). Aztán a pasi utólag "bevallotta" (csak azt nem tudom, mi a jó francért kellett), hogy úgy örül, hogy ilyen jól kijövünk a lányával, mert amúgy az elején egyáltalán nem bírt engem a lánya.

Őszintén, jobb lett volna, ha magában tartja, mert az a baj ezzel, hogy én sem tudtam már a lányra úgy nézni, mint előtte (mivel mindig barátságos volt, sose mutatta, hogy utál). Itt vége is lett a sztorinak rá két hétre.

Tudom, kérdező, a Te sztorid más, de a párod megtarthatta volna magának az infót, hogy nem bír téged az anyja. Mert egy ilyen infóval semmi sincs előrébb (hacsak nem attól akart megkímélni Téged, hogy komplett hülyét csinálj magadból a családja előtt.)

2020. márc. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem már nagyon zavarta, nem bírta magában tartani, neki is nehéz lehetett úgymond két tűz között, csak én sem tudom, mit csináljak ezek után.
2020. márc. 1. 20:35
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés, hogy hogyan viselkedjél. Én azt mondanám, hogy talán úgy, mint eddig, de ez nyilván nem fog menni, nekem se menne.

Milyen gyakran jársz? Esetleg ha ritkítanád? Amúgy vőlegényed anyja nagyon képmutató, jellemtelen nő, hogy még el is játssza , hogy kedvel. Nem könnyű Neked most....

(Én azt mondom, leszarnám, ignorálnám, de ez én vagyok, én meg is tettem pl. férjem már felnőtt gyerekeivel, amikor ez kiderült. De én eleve ilyen vagyok, nem érdekel, mit gondolnak, és a "békesség kedvéért" se vágok jópofát senkihez. Ha Neked fontos egy alap normál kapcsolat, akkor lehet, adnak majd itt okosabb tanácsot is.)

2020. márc. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!