Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 ev felettiek, meddig varnatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 ev felettiek, meddig varnatok?

Figyelt kérdés

Ha megismernetek valakit, milyen hosszu boldog kapcsolat utan vagnatok bele a csaladalapitasba?

Kort, nemet irjatok! Koszonom


2020. márc. 1. 13:11
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
85%

Az érzelmek nem kor függvénye de a biológiával sem lehet szembe szállni ha ő gyereket szeretne 😊

Sokszor 40 feletti nők is fiatalosak szépek de a test tudja a biológiai folyamatokat.

2020. márc. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
40%

#11


Nem kell a kapuzárási pánik szöveg. Nem lehet csak azért kockára tenni egy gyerek életét, csak mert a nő pánikol, hogy biológiai óra..stb. A kapkodásnak csak a gyerek fogja meginni a levét.


Kérdező, mit érsz a gyerekkel, ha 5 év után elváltok, mert előjönnek a gondok, és te ott maradsz egyedül egy gyerekkel kb 38-39 évesen? Nem jobb előbb pár évet együtt lenni a másikkal, megismerni őt és utána vállalni be a gyereket?


Hamar munka ritkán jó, ahogy szokták mondani.

2020. márc. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
87%
De ez hogy mi lesz ha 5 év után elváltok ha ott a gyerek ez elő jöhet 26 évesen is 😊
2020. márc. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
41%

Csak egy huszonéves nő nem pánikol a biológiai óra miatt.

Ha a nő volt 25 éves, mikor megismerkedtek, eltelhet 6-7 év együtt, míg családot alapítanak, nem kell most hamariban teherbe esni.


36-37 évesen is szülnek a nők gyereket, sőt van, aki 40 évesen is. Szóval nem értem ezt a pánikot.

A magyaroknál a pánikolás valami betegség?

2020. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
addig várnék amíg meg nem ismerem azt a személyt, akivel boldogan élhetek.
2020. márc. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Az idö egy dolog.Valamit talán növel az esélyeiden,ha jobban megismerkedtek.

A többi a lutri.

Ha tetszik,ha nem ez van.

Mi 3 évig voltunk együtt,mikor házasodtunk,es 18 év után vältunk.

2020. márc. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
13%
Az a nő aki 30 felett akar gyereket annál már valami defekt van. A legideálisabb 25-30 között elintézni, akkora már van saját egzisztencia, kapcsolat stb.
2020. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
86%

Igen nekem is sokan mondtak,hogy 25-30között kellett volna ,csak ha épp akkor meg anyagilag nem voltunk úgy akkor meg azon pampognának,hogy elobb az anyagiak nem pucér s.ggre kell szülni.


Mindenkinek más az élethelyzete Nah meg ha már elmúlt 30 semmire sem megy vele ,visszajutni nem tud az időben

2020. márc. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
52%

"Igen nekem is sokan mondtak,hogy 25-30között kellett volna ,csak ha épp akkor meg anyagilag nem voltunk úgy akkor meg azon pampognának,hogy elobb az anyagiak nem pucér s.ggre kell szülni."


Hagyjuk már ezt a süket dumát, a nők nem a pénz miatt nem szülnek. Nyugaton ugyanúgy negatív a születés szám pedig ott van a legtöbb család támogatási program, legjobb fizetések, legjobb szociális ellátás és alig szülnek gyereket, na ezt hogy magyarázod?

Itt a mentalitással van a gond mert mindenki karriert akar, bulizni, szórakozni, pasizni/csajozni és nem arra kelni hajnalban hogy egy kis teremtmény megint befosott meg sír meg félnek a felelősségtől a nők és férfiak is.

2020. márc. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint ez volt az indokom,nem jöttem jó családból nem a vagyont de az alap körülményeket fontosnak tartottam hogy meglegyen.Bulizós meg sosem voltam. De mindenkinek más a helyzete 😊
2020. márc. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!