Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 5 éves kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 5 éves kapcsolat után mennyi időt várnàtok, hogy új kapcsolatotok legyen?

Figyelt kérdés

Elképhelhető, hogy 2 hónap után már teljesen túltettem magamat a volt barátomon és készen állok egy új kapcsolatra?

Szerintem igen, de félek kicsit.


2020. febr. 18. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
6 éves kapcsolat után 2 hónap múlva randiztam először.
2020. febr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A szakítás akkor következik be, mikor a kapcsolat már egy kalap kakit sem ér. Én 7 éves kapcsolat után 2 hónappal már randiztam. A szakítás előtti 4-5 hónap már rossz volt, a szakítás már csak a lezárás volt.
2020. febr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Onnan tudod hogy túl vagy rajta, hogy ha amikor visszagondolsz az exedre már nem érzel semmit.
2020. febr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semennyit. Bár én poliamór vagyok.
2020. febr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez nincs időhöz kötve ki mikor túllépni rajta és már nem a múlttal foglakozik.
2020. febr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Erre nincs recept. Teljesen más, ha téged hagytak ott, mikor még nagyon szerelmes voltál, vagy te lépsz ki egy évek óta haldokló kapcsolatból.
2020. febr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nincs rá semmilyen szabály

nincs kötelező idő, hogy meddig kéne várni

és amúgy is mire várna az ember?

2020. febr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én szakítottam az 5 éves kapcsolatban, de már az utolsó 1/fél év nagyon kiábrándított. Aztán 1 hónappal szakítás után találkoztam a (most már) férjemmel, előtte is ismertük egymást, csak évek óta nem találkoztunk. Én túl voltam az exemen, nagy megkönnyebbülés volt kilépni végre a kapcsolatból, bár jól éreztem magam egyedül, a szerelem hirtelen jött. Most mondtam voln neki, hogy figyelj várjuk meg a protokoll x hónapot, fél évet, mielőtt randizunk?


Ahogy érzed, ha túl vagy rajta, akkor mire várnál? Mitől félsz?

2020. febr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sztem szmélyfüggö.Én válás után azt mondogattam magamban:Nejem nem kell senki.Én nem kerülgetek senkit,és azt csinálok majd,amit akarok.Hozzäteszem ez egy kihült házassäg volt,semmut nem éreztem már iránta.

Nekem többet nem kell nö.

Önellátó vagyok,nem osztozok semmiben.


5 hónapig gondoltam így,es még csak közelébe se mentem senkinek.

A hatodik hónapban éreztem,hogy szükségem van egy társra.Azóta van élettársam.


Nekem erre az 5hónapra szükségem volt.


F

2020. márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!