Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 ev felettiek, meddig varnatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 ev felettiek, meddig varnatok?

Figyelt kérdés

Ha megismernetek valakit, milyen hosszu boldog kapcsolat utan vagnatok bele a csaladalapitasba?

Kort, nemet irjatok! Koszonom


2020. márc. 1. 13:11
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

"Nekem személy szerint ez volt az indokom,nem jöttem jó családból nem a vagyont de az alap körülményeket fontosnak tartottam hogy meglegyen.Bulizós meg sosem voltam. De mindenkinek más a helyzete 😊"


Nem, ezzel csak önmagadnak hazudsz hogy legyen valami kifogás. De akkor Nyugaton miért nem szül senki amikor ott tejjel mézzel folyó Kánaán van? A gazdagoknál ahol annyi pénz van hogy el se tudják költeni miért nincs sok gyerek? Fentebb leírtam és ez a valódi ok, mert mindenki individualista ilyen a társadalom, mindenki csak élvezni akarja az életet minél kevesebb felelősséggel és nem veszik komolyan a családot.

2020. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
54%

Nem hazudok mert amikor magamat alig tudtam fent tartani ,és társbérletben volt egy kis szobám,nyilván nem volt opció egy gyerek.

Nyugaton nem tudhatom kinek mi az indoka 😊

2020. márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
50%
Soha mert nem akarok gyereket....35/f
2020. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
74%
#21 Addig juss már el, hogy különböző emberek vannak. Ennek a személynek lehet tényleg anyagi okok miatt tolódott ki az élete, nem kell mindenkire rárohannod azért, hogy a hanyatló Nyugatról sírj.
2020. márc. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
63%

Mi lenne, ha magadnak szülnél Kérdező? Nincs azzal semmi gond ha egy nő egyedül vállal gyereket.

Azért te nagyon lelkiismeretes vagy Kérdező,a barátoddal aki 5 év után sem akart gyereket a legtöbb nő eljátszotta volna a "véletlenül" becsúszott dolgot és kész tények elé állította volna a férfit. Néha tényleg előfordul hogy tabletta mellett is terhes lesz valaki vagy jó trükk még amikor tabletta váltásra kerül sor. Gyengébbre kell váltani. Ilyenkor sok 30+-os nőnél beszokott jönni a terhesség, természetesen "véletlenül".Félreértés ne essék , nem helyeslem ezeket a módszereket. De hogy 10-ből 7 nő bejátszotta volna az tuti.

2020. márc. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%

"Addig juss már el, hogy különböző emberek vannak. Ennek a személynek lehet tényleg anyagi okok miatt tolódott ki az élete, nem kell mindenkire rárohannod azért, hogy a hanyatló Nyugatról sírj."


Olvasd el mégegyszer amit írtam, itt nem csak a Nyugatról van szó, Ukrajnában, Oroszországban ugyanúgy nem szülnek, se itt és ez bőven nem a Nyugat, de gondolom te se tudod megindokolni illetve megcáfolni amit mondtam ennek okairól. Alapvetően az individualizmus az oka a negativ születési számnak és nem a pénz hiány.

2020. márc. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Igy van, en ezt lelkiismeretesen es korrekten akartam csinalni. Szeretnek egyedulallo anya lenni mar, de a kornyezetemben ezer mindenki elitel, mert egy gyereknek joga van egy apahoz. Nem tudom, miert jobb egy apa, aki a hata kozepere se kivanja, de en mar komolyan mondom, nem tudom, lehet, hogy nem is erre a vilagra valo vagyok. Jo ember vagyok, rendezett anyagi korulmenyekkel. Jo anya lennek, jo tars, es mindenert elitelnek az emberek. Ha lerohanok egy pasit gyerekert azert, ha elhagyok egy pasit mert nem akar gyereket azert, ha egyedul akarom nevelni azert, ha szar kapcsolatban, azert.
2020. márc. 1. 19:42
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek megfelelni az lehetetlen!

Úgy csináld ahogy szíved szerint gondolod !!

Ne csüggedj 😊

2020. márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
25%
29 vagyok, de az álláspontom nem fog változni. Nem szeretnék gyereket soha. Ha a pasi meg igen, akkor nem egymást keressük.
2020. márc. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
38F vagyok, sosem volt még párkapcsolatom, így a várás az erősségem. Gyereket nem szeretnék.
2020. márc. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!