Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külsőre nem fogott meg, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőre nem fogott meg, de aztán azt veszed észre, hogy mégis megőrjít? Volt ilyen veletek?

Figyelt kérdés

Munkahelyen van egy srác, fel sem tűnt, csak mikor odajön. Közömbös külsőre, de a szemeivel és ahogy beszél totál le tud venni a lábamról és talán vonzódom hozzá.


1. nap már észrevettem mikor odajött és mondott nekem valamit, hogy hűű. :) Aztán másnap mikor megláttam, mondom nincs is semmi "hűű", de mikor ott van melltettem és rámnéz és beszél...

van egy erotikus kisugárzása vagy nem tudom:D

Veletek is volt ilyen? 19/L


2010. júl. 24. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát igen velem is ez van ... mondjuk én 16/L vagyok, és az illetőt már régebbről ismertem, csak azóta én is változtam ő is, és igaz nem a legszebb de mégis vmi megfogott benne, és most nem is tudom mi van köztünk :/ de azt hiszem szeretem :)
2010. júl. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen..és tök furi
2010. júl. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt ilyen egyik kollégámmal. Mikor először megláttam, egyáltalán nem jött be, el is szúrtam az egészet. Aztán pár hét alatt annyira beleestem, hogy egy éve nem tudom elfelejteni. Azóta ő nekem a tökéletes, de már miután elcsesztem, nem hiszem, hogy lesz belőle valami és nem is merem felhozni neki a témát.
2010. júl. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

óh hát persze nekem is ugyanez volt. nem jön be nekem a pasi nem foglalkozok vele... aha! csak amikor beszélgettünk..tudtam h ő kell nekem :P és azóta már helyesnek tartom persze =)

19/L*

2010. júl. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
volt már ien
2010. júl. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!