Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez, vagy jelenth...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez, vagy jelenthet-e valamit egyáltalán?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki már több éve tetszik .Egyiknap MSN-en elbeszélgettünk vagy 4 órát ,egymásnak küldözgettünk zenéket meg ilyenek . Lehet ,hogy ez nem hangzik nagy számnak ,de nekem az ,mert ahányszor jött szinte semmi közös témánk nem volt és most pedig igen... Ami pedig nagyon meglepett ,hogy nem rég szakított a b.nőjével és mindent megbeszéltünk erről is .Jelenthet ez valamit ?

Köszi a válaszokat ! :)


2010. júl. 24. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:

nem látunk bele a fejébe ezért nem tudhajuk pontosan, csak ugy tudhatod meg ha megkérded vagy elmondod neki mit érzel

amugy nekem is van elég sok ismerösöm akikel zenéket küldözgetünk egymásnak és énis megszoktam beszélni a barátaimal a régi kapcsolataimat ha arra kerül a téma és ez nem jelenti azt hogy bármit is érzek a másik iránt:D

16L

2010. júl. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó,de te lány vagy és én szerintem egy lány jobban kiagyja magából mint egy fiú ...
2010. júl. 24. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!