Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit mondjak neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit mondjak neki? Hogy rázzam le?

Figyelt kérdés
1 hete ismerem a srácot és tegnap elvitt egy családi ebédre. Láttam, hogy piszok gazdagok. Eleve tudtam,hogy jól megy nekik, de még annál is jobban. Nagyon zavar, hogy ilyen nagy az anyagi eltérés köztünk. Az exe is egy jómódú lány volt. Nem merem haza hozni se, mert nagyon rossz körülmények között élünk. Nem akarom megbántani, de nekem ez így nem fog menni, ő egy olyan lányhoz való, aki jómódú, okos és szép. Nem akarom, hogy beérje velem, mert jobbat is kaphatna. Egyébként nem melegedtünk még annyira össze, csók volt és semmi több. Nem szeretjük egymást még, szóval nem fájna neki.
2020. márc. 2. 13:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%
Minek szakítani vele ezért? Legyél vele inkább őszinte, szerintem meglepődsz, hogy pozitívan fogja fogadni.
2020. márc. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg légyszi a végeredményt. Amúgy a legtisztább ha megmondod neki,hogy téged nagyon zavar,hogy te szegényebb családból származol,ífy attól is rattasz,hogy mások azt mondanák rád,hofy csak érdekből vagy vele.
2020. márc. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
A saját komplexusaidat haritsd át a másik számlájára, hogy a végén ő legyen a hibás, gratulálok... Mond meg neki, hogy szar anyagok helyzetben vagy, ha nem érdekli akkor nincs probléma. Van egy haverom, faterja milliárdos momdhatni, sose nézte hogy a barátnőjeinek mennyi pénze van, haverjait se az alapján választotta...
2020. márc. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!