Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok is mindent a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is mindent a férfi áll vagy tegyem össze a két kezem? L

Figyelt kérdés

Az eddigi barátaimmal az volt,hogy vagy feleztük a programok,kaják árát (15-33 évesek) vagy nagyon ritkán meghívtak 1 valamire pl havi-két havi egyszer.


Viszont A mostani barátom mindig mindent fizet helyettem,meghív étterembe kajálni,ha vacsira rendel mindig rám is gondol,kérhetek bármit,boltban is bármit vehetek,programra megyünk állja belépőket,ottani kaját stb stb.

Annyira furcsa ez nekem,mármint hihetetlenül jól esik!! Végre igazi nőnek érezhetem magam,azt érzem a tenyerén hordoz és nem egy gazdag pasi ,csak el tudja magát tartani simán és még marad is neki így nem megterhelő ez neki.

Nekem amúgy ez annyira megdöbbentő mert tényleg gyakorin se olvastam még ilyet,hanem mindig az megy,hogy a mozijegyen át a zacskó chipsig mindent felezni szokás... meg régi baártaim is hasonlóan végig nézték,hogy kifizetek magmanak 300ft-ért vlaamit..


Van még más ilyen férfi is amúgy? Nők netek volt/van ilyen pasitok?

bár amúgy így sem kerülök neki többe havi 30-nál az tuti. Cserébe viszont én tényleg elkényeztetem őt.


2020. márc. 2. 14:54
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen normális dolog, csak a legtöbb nő ezt úgy veszi, mintha megszeretnék őt vásárolni vagy csorbát ejtenének a függetlenségén. Ezért szépen lassan leszoktunk róla aztán fizessenek ha akarnak.
2020. márc. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
23%

Havi 30 ból hol kapna szexet? Egy menet annyi. Jó biznisz.

Ha neked ez jó akkor oké.

2020. márc. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
28%

Ma ez már nem normális. Valaki ezzel próbál imponálni a nőnek.

Meghívás, ajándékozás egy dolog, de kitartani valakit (amit most veled tesz) más.

2020. márc. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
69%

tedd össze a kezed, számíthatsz rá. ismerek olyat, aki gyereknél pelenkát feleztet, meg rezsit a nővel. Rég nem lennék ott...

De vannak olyan ismerőseim is, akik nő létükre nem dolgoznak, a pasi csak.

Én azért dolgoznék, de jó lenne egy ilyen pasi, aki nem azt akarja, hogy feminista legyek

2020. márc. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
86%

Most itt nem akarom magamat fényezni (ok.. talán kicsit lehet...), de nálam is ez tök normális, hogy ha meghívok egy hölgyet valahová, akkor ott én állok mindent. Valahogy nekem nem is volna képem azt mondani egy nőnek, hogy na felezzünk...


Nem tudom a mai fiataloknál mi a szokás, én már 35 elmúltam.

2020. márc. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
74%
Az én párom is ilyen. Eleve sokkal többet keres nálam ezért ritkán engedi hogy én hîvjam meg vagy fizessem a részem.
2020. márc. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nem fér bele a fejembe, hogy ennek képes valaki örülni, de mások vagyunk, más értékrenddel. Nyilván mi se centizgettünk soha, felváltva hívjuk meg egymást erre, arra, de nekem mindig fontos volt a függetlenségem, illetve a kölcsönösség az összes emberi kapcsolatomban. Nem érzem jól magam, ha elbillen a mérleg bármilyen irányba. Ezért nem is hagynám soha, hogy ilyen helyzetbe kerüljek, de alapból messze áll a szeretetnyelvemtől az ilyesmi. De kinek mi, ha nektek így jó, akkor minden rendben, sok boldogságot :)
2020. márc. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
24%
Nálunk felesbe megy minden a férjemmel,nekem ne fizetgessen egy férfi.
2020. márc. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
71%
Ha meghívok valakit valahová, természetes, hogy én fizetek. Ha ki akarja fizetni a saját fogyasztását, hát tegye.
2020. márc. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
37%

Állná, csak nem hagyom, mert számomra kellemetlen érzés ez úgy, hogy nem vagyok fogyatékos és ugyanúgy dolgozom.


Egy-egy meghívás kedves, de ha együtt élünk, annak a kiadásaira és a nagyobb tételekre (pl nyaralás) mindkettőnk belead. És ugyanúgy elkényeztetjük egymást.

2020. márc. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!