Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hátrány, ha egy srác szülei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány, ha egy srác szülei egyáltalán nem voltak tehetősek?

Figyelt kérdés
Nem lesz öröksége max egy falusi ház. Az egyik szülő már meghalt és csak egy csődbe ment céget hagyott hátra, a másik szülőt pedig a srác tartja el részben mert közmunkában dolgozik.
2020. márc. 2. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy. Persze. lehetne írni, hogy csak a szerelem számít, de ha józanul gondolkodunk, akkor bizony sok konfliktus származhat a helyzetből, főleg, ha önálló életet akartok kezdeni.
2020. márc. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A srác jól keres nem lenne akadály a közös élet. A szülő dolgozik közmunkában.
2020. márc. 2. 18:31
 3/5 anonim ***** válasza:
A rendszer úgy van felállítva, hogy a gazdagok újratermeljék önmagukat, ergo a szegények is újratermelik önmagukat. Az átjárási lehetőség "felfelé" kicsi, lefelé elég nagy.
2020. márc. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a srác lóvés, akkor nem gáz.
2020. márc. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vyla ***** válasza:
Szerintem inkább előny... Én is szegény családba nőttem fel..de azért lettem olyan amilyen.. Értékelem azt ami màsnak természetes... Pl villany, melegvíz, fűtés, hogy a szendvicsre jut szalåmi is meg zöldség is.. Olyan alap dolgok de nkm luxus ahhoz képest ahogy felnőttem...én úgy gondolom h a pénz elveszi az emberek eszét...a gazdagoknak mås az értékrendjük... Nem tudják értékelni amijük van... Én párválasztásnál sose néztem h a másik mennyire tehetős.. Biztos állásom van amiből egyedül is megtudok élni... Sval nem az számít h ő mennyit keres... Vagy mit örököl... De ez csak az én véleményem sajnos...
2020. márc. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!