Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj hogy még nem csokolozta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj hogy még nem csokoloztam és szűz vagyok?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok, egyikben sem volt sajnos még részem. Az nagy gaz? Egyszerűen nem erdeklem a nőket csak mint barát.
2020. márc. 3. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem aztán nem

neked az?

2020. márc. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi sem probléma én 21 évesen vagyok így,ha majd lesz valami akkor majd megtörténik természetesen ha lépek is a jelekre.
2020. márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha téged nem zavar akkor nem baj. Másokra meg nem tartozik. Nincs a homlokodra írva.
2020. márc. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi gáz nincs benne. Én 24 évesen csókolóztam először. Most 33 éves vagyok, feleség és 2 gyerekes családanya. Szóval semmiről nem késtem le.
2020. márc. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem gond, én 38F vagyok, ugyanebben a helyzetben.
2020. márc. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!