Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincsenek barátaim és emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsenek barátaim és emiatt rávagyok nővé a barátomra.25 évesen emiatt értéktelen vagyok és már így halok meg?

Figyelt kérdés
Régen nagyon társasági ember voltam viszont ez az életmódom miatt volt így. Állandóan ittam, buliztam, ittam, buliztam. Felszínes haverok voltak ezek, aztán jött pár pasi az életembe és elmaradoztak. Volt egy unokatesóm de ő meghalt és én vele nőttem fel, azután többé nem nyitottam. Volt még egy gyermekkori barátnőm de mióta pasija van ő hanyagol el. Mivel nincs senkim ezért állandóan a pasim nyúzom mindenhova vagy az ő haverjaival és vele mozgok de ők nem az én haverjaim. Úgy érzem értéktelen ember vagyok mert nem vesznek körül szerető barátnők. Nem járok sehova ahol ismerkedni lehet. Csak könyvtárba esetleg meg vásárolni. Most néztem jóga órákat de cikinek érzek egyedül elmenni. Kirándulni is a kutyámmal meg a barátommal járok. Úgy érzem azért nincs senkim mert nem vagyok szerethető, és jó barátnő.

2020. márc. 5. 06:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek barátaim, mégsem lógok a páromon. Találd fel magad, tanulj valamit, tanfolyam, sport, hobbi. Csomó mindent egyedül is lehet csinálni. Legyen életed, ez nem a barátok múlik.
2020. márc. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazából bármi megeshet.
2020. márc. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A te allapotod tart vissza uj baratokra talalastol. Ordogi kor.

Direkt baratokat szerzesbol tanfolyamra ide-oda jarni nem erdemes. De en csak ugy kezdenek bele ilyen dolgokba. Fokozatosan kialakitani az uj ertelmet az eletednek. Ha ures vagy belul, az uresseget szul.

Ez is depi.

Olvass, de regenyeket, eroltesd. Erezz ra, olvass olyat is, ami minimalisan erdekel. A tudatod ki kell nyitni. Be vagy szorulva magadba.

Nezz filmeket, egyedul. Amitol libaboros leszel. Szomoru, megrazo, elgondolkodtato.

Ne legyen celod a baratsag egyelore, csak kitorni a kis burkodbol. Tarsalgas, felszines ismeretsegek, emberekkel interakcio.

Akar chatroomban is, ami nem tarskereso.

Ha megpattan ez a lathatatlan burok, maguktol jonni fognak az eletedbe az emberek. Hidd el.

2020. márc. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem sincsenek barátaim jooo pár éve.😢Próbálkoztam ezerszer ismerkedni,de kb mindenki át.aszott,mármint a nők.Pletykásak,rosszindulatuak,van amelyik ráment a férjemre.A szemem előtt,a nő a sajat férje előtt.😬 (persze nemjött neki össze ).Ha elmondtam esetleg valami dolgot már mástól halottam vissza máshogy.Vagy a másik hogy csak akkor kerestek ha nekik kelett valami,ha esetleg nekem az már nemlehet.Világ életemben fiú barátaim voltak,de amikor megismerkedtem a férjemmel ezek az igazi barátságok sajnos megszakadtak,a párom féltékenykedése miatt.Talán ezt az egy dolgot bánom az életemben hogy nem álltam ki magamért,vagy értük.
2020. márc. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mozdulj ki valamerre. A jógára pedig nem ciki járni, én is egyedül megyek. Ráadásul, ami nagyon meglepett. Azt hittem csak lányok leszünk, erre a tegnapin is a fele társaság férfi volt.
2020. márc. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dolgozzál fiam, ès a többieknek is szól ez.
2020. márc. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!