Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ekkora bunkó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ekkora bunkó a "barátnőm", hogy rányomul a barátomra?

Figyelt kérdés

Soha nem voltunk igazán jó barátnők, de gyakran csináltunk közös programokat és sokat is beszélgettünk, egészen mostanáig... Az van, hogy a barátom és ő ugyanazzal a vonattal mentek a szülővárosukba(ugyanonnan származnak, de előtte nem ismerték egymást, miután járni kezdtünk pedig a barátnőm akkor is csak két szót váltott a barátommal, szóval kb idegen neki). A vonaton többet beszéltek és aztán a barátnőm bejelölte a barátomat fb-on. A barátnőm ezt elmesélte, szerinte bejött a barátomnak, csak nem mer miattam közelíteni felé. Nagyon megharagudtam rá ezért, ő pedig azt mondta hogy tetszik neki a barátom és őt nem érdekli hogy kivel van kapcsolatban, mert aki megtetszik, azt meg is akarja szerezni. Nagyon összevesztem vele, de erre is azt reagálta, hogy nekem van kevés önbizalmam, mert ha bíznék a kapcsolatomban, akkor nem így reagálnék rá. Megmondtam neki, hogy vége a barátságnak, de azóta is van hogy random rámír, hogy ő csalódott bennem meg hogy gyerekes és önbizalomhiányos vagyok. A barátom azt mondta, hogy őt nagyon idegesíti ez a volt bnőm, elég volt vele kibírnia a vonatozást is, mert mindig csak beszélt. Azt mondta, hogy facen is ráírt többször is, meg azt írta neki, hogy a barátom fél magának is bevallani, hogy inkább lenne ezzel a lánnyal, mint velem. Ezt a barátom meg is mutatta nekem. Le is tiltotta, abszolút megbízom a barátomban. De akkor is nem tudom hovatenni, hogy valaki aki eddig a barátnőm volt, hogy lehet ekkora bunkó. Az igaz, hogy eddig is sok hódítása volt pasik terén, de nem ilyennek gondoltam azért.

22L


2019. jún. 17. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert ő nem volt sose a barátnőd, ezzel meg is van válaszolva és magyarázva minden tette. Érdekember. Az ilyet írtsd az életedből. Jobban is jártál, hogy ennyuvel megúsztad és nem lopott éveket még az életedből.

30n

2019. jún. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy ez mind kiderült és megszabadultál tőle. Ilyen barátnőre senkinek nincs szüksége. Szerintem meg pont a barátnőnek van kevés önbizalma ezért akar bárkivel össze feküdni.
2019. jún. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Undorító a viselkedése ennek a „barátnődnek”.
2019. jún. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked már ellenség sem kell!
2019. jún. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Bemutatsz a barátnődnek?
2019. jún. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
valószínűleg ketyós a csaj
2019. jún. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!