Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A most 25-30 körüli nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A most 25-30 körüli nők többségének tényleg nem lesz nagy valószínűséggel gyereke?

Figyelt kérdés
Olyan munkahelyen dolgozom, ahol sok ilyen nő van, meg máshonnan is sok ilyet ismerek, és persze vannak, akik eleve nem akarnak gyereket, másoknál viszont komoly aggodalom, hogy ők már biológiailag bőven szülőképes korban vannak(sőt ez lenne elvileg az ideális kor), de egyszerűen reménytelennek érzik, hogy valaha is legyen gyerekük, pedig szeretnének, csak nem találnak olyan férfit, aki szintén akarna. Engem is már több ilyen nő megkörnyékezett ,mert jól szituált vagyok, biztos pont lehetnék a számukra, de nekem eszem ágában sincs még gyereket vállalni , majd inkább 30-40 éves korom körül ráérek erre.Csak azt nem értem, h ezek a nők, h nem találnak valami 30-40 körüli fószert ,aki gyereket csinál nekik.
2020. márc. 8. 09:42
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
38%
Nem lesz? Már van is.
2020. márc. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Hát én alig ismerek olyat, akinek van. De lehet, h csak vállalati szféra ilyen.
2020. márc. 8. 09:47
 3/51 anonim ***** válasza:
25%
Igaz, a közszférában több a nő. Ott jól el lehet lébecolni.
2020. márc. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
51%

Ne hari, de téged ez milyen téren érint? Az ő dolguk..

Akitől majd te akarsz az még csak most fog megszületni vagy maximum óvódás korú lehet.

Mellesleg ga látnák ezek a mai 25 éves nők, hogy mit gondolsz róluk biztos nem környékeznének meg. Nem is értem hogy merészelnek kikezdeni veledegy ilyen nagy főnyeremény hapival. XD 🤣

2020. márc. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Olyan szinten érint mondjuk, hogy bárkivel kapcsolatba kerülök, mindig ez jön elő, és ez rányomja a bélyeget a kapcsolatra, hogy nem ugyanúgy tervezzük a jövőt. Mert nyilván azzal nem tudok hosszútávra tervezni, aki most akar gyereket, amikor én még 5-10 évig biztos nem.
2020. márc. 8. 10:01
 6/51 anonim ***** válasza:
7%

Mert a harminc negyven év körüli fószer az... nem tudom nem elég izgi nekik?


Egyébként a többségnek már volt gyereke csak hát az abortusz... Mert ugye a karriert és a bulizást azt nem lehet feladni egy gyerek miatt...

2020. márc. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
43%
Tényleg, de leginkább azért, mert ők nem akarnak. Férfiak közül sokkal többen szeretnének gyereket, mint nők közül.
2020. márc. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
64%
Nekem biztos nem, és nem azért, mert pánikolnék.
2020. márc. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 Lazy Lover ***** válasza:
23%
10 adom!
2020. márc. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
65%
Okádék vagy #10.
2020. márc. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!