Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néztél valaha bele a szerelmed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néztél valaha bele a szerelmed telefonjába?

Figyelt kérdés
Mi ok végett néztél bele és mit találtál? Lett valami következménye a dolognak?
2020. márc. 8. 15:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
35%
Igen belenéztem. Találtam is olyat, ami miatt kidobtam. Persze még ő volt felháborodva, hogy nem bízom benne, az véletlenül sem számított hogy amúgy megcsalt. ;DD
2020. márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Sosem nezek bele, ha appot akarok kiprobalni az oven mielott az enyemre teszem akkor sem maszom bele az feszbukjaba/uzeneteibe mert semmi kozom hozza az az o privat szferaja. Vice versa mukodik 10 eve.
2020. márc. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

#10 #11


Szerintem ha alapos gyanúd van arra, hogy megcsal, akkor nem gáz belenézni. Magától valószínűleg úgyse fogja elmondani. De amikor semmi okod nincs rá, mégis bizalmatlan vagy és kutakodsz, na az egy toxic kapcsolat.

2020. márc. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk igazából az összes ilyen eszköz közösként van kezelve, mindenki azt csinál a másik telefonján amit akar (értelmes keretek között nyilván). De üzenetekbe, emailekbe például soha nem olvasunk bele ha csak a másik nem mondja, hogy válaszolj már xy-nak. Nem is nagyon éreztem rá késztetést sosem, minden nap bebizonyítja, hogy mennyire szeret. Nem gondolnám, hogy van okom aggódni ha 10 év után ennyi munka van a kapcsolatban. Szerintem ha már ennyire bizonytalan lennék akkor belenézegetés helyett inkább szakítanék.
2020. márc. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%

Igen. Egyik exemnél találtam is olyan üzenetet ahol konkrétan gangbang partira invitálta egy régi, idősebb férfi ismerőse. Válasz gyanánt pedig nem épp elutasító szövegeket láttam.

És ez most sajnos nem trollkodás.

2020. márc. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Egyszer volt egy olyan igazi megérzésem ,hogy most bele kell nézzek a (ex)feleségem telójába.

Így is tettem, ezáltal le is bukott a szeretőjével....

2020. márc. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azért tényleg csak ennyi eszük van az embereknek?? Miért kell a mindennapos használatban lévő telón szeretővel beszélgetni, üzengetni??????? Aki ezt teszi, az már menni akar a kapcsolatból. Neki már mindegy, hogy tudja a párja, vagy nem.
2020. márc. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!