Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hoznátok fel a témát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hoznátok fel a témát, hogy ne tűnjetek úgy, mintha hiszti lenne vagy számonkérés?

Figyelt kérdés

Felbukkan, majd eltűnik. Gondom mindenkinek ismerős ez a szitu.

Nem veszem figyelembe, de ilyenkor ő jelentkezik. Pár perc beszélgetés után, amikor azt hiszem, h újra sínen vagyunk, eltűnik. Látom, hogy online, de nem ír. Újabb döntést hozok, hogy itt befejeztem, de eljön a másnap, újra ír és én bízok a "na hátha most"-ban és újra kommunikálok vele, az eredmény pedig ugyanaz.

Elegem van ebből a szituból. Egyszer felhoztam neki a dolgot, de elterelte egy magyarázattal, amitől majdnem én éreztem magam rosszul, hogy minek is vontam kérdőre. Viszont ez így sem mehet tovább.

Hogyan tegyem fel újra a kérdést? És elmondani, hogy számomra ez kényelmetlen és fura helyzet?


Köszi a normális és hasznos válaszokat :-)


2020. márc. 12. 19:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nem tudatosan szorakozik, de eros leszaras, a masik figyelmen kivul hagyasa. Parhuzamosan massal, masokkal is kommunikal. A modern korban lehetosegunk van latni, amit azelott csak gyanitottunk.

En ugy kezelnem ot, mintha nem lenne. Ami persze nehez, de ez fajdalmas mindenkepp. Es ha reagal, eloszor felvallrol beszelne vele, ha rakerdez, megmondani. Ha nem kerdez, eltunni, hogy vegye eszre.

2020. márc. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Olyan szépen leírtam neki amit gondolok, tök büszke voltam magamra. Fél óra múlva jön a válasz, h ő ezt úgy gondolta, hogy nem olvassa el, mert szeret ilyet személyesen megbeszélni... Pár hete talalkoztunk először és azóta utoljára. Azóta nem hívott találkozóra. Most meg majd igen?! 🤦🏻‍♀️
2020. márc. 12. 21:27
 13/18 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy nem reagálok a válaszára, hogy ő személyesen szeret ilyet megbeszélni... Bár én is a személyes kapcsolatok híve vagyok, de úgy érzem, hogy akiben valami hamis dolgot látok, azzal jobb nem találkozni
2020. márc. 12. 21:31
 14/18 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg csak kitalált valami jónak tűnő indokot hirtelen, mikor rájött, hogy nem tud a félig-meddig válaszolgatással megtartani. Ha valaki személyesen akar találkozni, akkor azt nem halogatja hetekig.
2020. márc. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
86%

Nem Te játszmázol, hanem ő. Rohadtul félvállról vesz, ő ezt nyilván tudja is. Ha jelzed, közli, hisztizel meg miért állsz bele, megint mi bajod, nem érted meg őt stb. stb.

Nem kell ebbe belemenni. Itt soha nem győzhetsz. Mert nincs miben.

Az is tipikus, hogy egy darabig nyomul, keres, rajong, aztán amikor horogra akadtál, elkezd játszani veled, eltűnöget, látod hogy online, mégsem válaszol... ne legyenek illúzióid, akkor éppen másnak válaszol.

Tudom miről beszélek, volt ilyen hapsim. Isten mentsen meg ezektől!

2020. márc. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
93%

"Ő ezt nem olvassa el, személyesen szereti megbeszélni"

El meg nem hív.

Magyarul rohadtul nem érdekli, mi a problémád.

2020. márc. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem érdekled, komolytalan, felejtős a csávó.
2020. márc. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kedves kerdező

Javult azóta? Nálunk is ez probléma és nem érti miért.

márc. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!