Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit költesz havonta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit költesz havonta a barátnődre és elégedett e ezzel a csajszi? Hiszti van?

Figyelt kérdés
2019. febr. 17. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Én egy forintot se és nincs semmiféle hiszti :) Mondjuk barátnőm se XD
2019. febr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
0Ft, és elégedett, nincs hiszti. Nem a pénzem miatt van velem.
2019. febr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem számoltam soha mert amúgy meg ő ugyan úgy költ rám.

Együtt élünk ezt próbáljuk felesben kihozni. Rezsi kaja bevásárlás albi el van osztva kettőnk között.

Néha veszünk egymásnak dolgokat de ez kölcsönös.

Egyedül akkor költünk nagyobb pénzeket ha elmegyünk kirándulni vagy utazni vagy kocsikázni valahova. Itt meg úgy csináljuk hogy egyikünk fizeti a benzint vagy a szállást másik meg a programokat belépőket kaját ilyesmit.

Hisztizni kb semmin nem szokott nem vagyunk 10 évesek. Ha probléma van azt normálisan megbeszéljük. Pénzen meg abszolút nem problémázik.

Inkább akkor mérges ha sokat költök rá. Én elég ajándékozós vagyok de már leszoktam róla mert mindig mondja hogy rosszul esik neki ha nagy összeget költök rá. Meg ilyenkor mindig vesz nekem ő is valamit és én is rosszul vagyok hogy ennyit költött rám.

2019. febr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Feleségem még családom van így nehéz lenne kiszámolni amit a nőre koltok.

6-700e Ft átlagban egy havi pénz amit biztositanom kell a megélhetésért.

2019. febr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Helló!


Ez egy olyan furcsa kérdés.

Mintha az ember könyvelést vezetne a kiadásairól, és az egyik rovat a barátnő lenne. Kissé anyagias szemlélet.

Úgy gondolom, hogy együtt vagytok. Ha van pénzed és elviszed bulizni, kajálni, kávézni, ... ha nincs, nem viszed, vagy ő hív meg. Ha vele akarsz menne, akkor együtt mentek, ha egyedül akarsz lenni, nem viszed.

A nyilvántartás csak a szemrehányások/szakítás esetén szokott előkerülni...

2019. febr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Quatermain ***** válasza:

Tulajdonképpen ezt nem követtem sosem, mert az eléggé durva lenne, ha ezt számolgatnám minden hónapban forintra pontosan. Legfeljebb becsülni tudnék, átlagolni és elosztani 12 hónapra, de azt is két felé osztva. Az egyikbe beletartoznak a közös programok is, mint például a kirándulás, útiköltség, hotelek, mozi, ital, kaja,stb, amit mind természetesen én állok, mivel neki még nincsen jövedelme.


Na meg vannak az ajándékok, ugyanis nemrég volt karácsony, és a születésnapja meg a Valentin nap között sem telik el egy hét. Tehát ez az időintervallum elég sűrű ezen a téren. Relatív mi számít drága ajándéknak, de elsősorban olyan dolgokat veszek neki amire szüksége van az életben és használ. Kivéve a csoki, virág, plüss, stb.


Tehát az utóbbi 2 hónap ajándékozás terén költséges volt a többihez képest.



Hiszti nincsen, inkább már rám szól, hogy ne költsek rá ilyen sokat, de látom jól esnek ezek neki és boldog. Már ezt elég könnyen megszokta. Nem tudom mi lenne, ha hirtelen megszorítanám a nadrágszíjat, de lehet megérezné, ugyanis az utóbbi időben már saját maga mondja mit szeretne kapni (több ékszer, ruha, stb.) és ha azt mondom nem, akkor flegma egy kicsit.

2019. febr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem minden a pénz kérdése, az anyagiasság hibájába estek, és erre szoktatjátok a barátnőt! Nem szabad!

Én a német barátnőmnek mindig vittem egy apró ajándékot, aminek nagyon örült, és növelte a szerelmét irántam. Ehhez szerencse is kellett, hogy találjak valami ari mütyürt, odakinn sikerült.

Idehaza nem voltam ilyen szerencsés flótás. Az éjszakás műszakból hazafele tartva vettem egy kis csokor virágot a feleségemnek. Aznap délután meg pont féltékenységi jelenetet rendezett. Elhatároztam, hogy soha többé nem igyekszem semmit vásárolni, és tényleg nem ezen múlik a boldogságunk. 40 éve vagyunk együtt.

2019. febr. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!