Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, már teljesen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, már teljesen a rabja lettem?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy nagyon de nagyon nincs sikerem a nőknél. Levegőnek néznek. Itt vagyok már 32 éves.

Mivel nekem is vannak szükségleteim, őszintén szólva fél éve elkezdtem prostihoz járni és igazából csak ha pénzhiány van tudok leállni ezzel.


Kezdek bele betegedni, hogy miért nem találhatok én is valakit, ha nem is kapcsolatra, de legalább állandó szexpartnert. Unom, hogy mindenki azt szajkózza, hogy egyszer úgy is belefutok olyanba, akinek én is jó leszek, de ha már 10 év alatt senkibe nem futottam bele, akkor hova várjam már tovább?


Most is itt van az érzés bennem, és megőrjít a vágy, hogy nincs kivel :'(



2020. márc. 13. 13:48
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

De amúgy már nem is fél éve, inkább 8-9 hónapja járok. Ennyi idő alatt már vagy 250k + pénzt elbasztam, a szó szoros értelmében. És kezdek belefáradni, mert lehet minimálisan segít, de többre vágynék ettől.

Elég drága mulatozás egy ilyen alkalom, fél órára szoktam menni, 8-10k forint. Nem olcsó mulatság. De volt hogy mentem már 15k-ba egy órára is.


Sírni tudnék, hogy mindenki tud dugni anélkül kb, hogy fizetnie kell érte, én meg itt rohadok meg egyedül :(

2020. márc. 13. 13:55
 2/19 anonim ***** válasza:
19%
Ingyen dugás nincs. A te világodban a legolcsóbb megoldás a prosti. Ha lenne állandó partnered, akkor meg azon problémáznál milyen sokba kerül. Szóval nincs mentség.
2020. márc. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Dehogy nincs. Hányan csinálják már évek óta úgy, hogy csak összejárnak szexelni. Semmi program, vacsi, mozi, etc, csak szex. Szóval ne mond, hogy nincs.
2020. márc. 13. 14:04
 4/19 anonim ***** válasza:
22%

Megértelek kérdező. Én is itt vagyok már több mint 5 éve egyedül, azóta semmi és senki nem jött össze, még egy szex sem. Persze állítólag "nincs velem semmi baj". Szerintem ez így is marad, egyedül leszek örökre. Hülye lányok...


27/F

2020. márc. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, a pénzedért gondolom, minőségi szolgáltatást/nőt kapsz. Javíts ki, ha tévedek, és ez esetben tekintsd tárgytalannak a hozzászólásom többi részét.

Neked is jutna szerintem szexpartner, csak valószínűleg olyan, akit az ellenségednek sem kívánnál, nemhogy magadnak. Akkor meg már nem jobban megéri ez? Hiába állna rendelkezésedre "ingyen" egy random Jucika, ha könnyebb átugrani, mint megkerülni, van pár szál vékony, azonnal bezsírosodó haja, aknés arca csúnya vonásokkal, "plötyi" melle, hasa, feneke és combja. Vagy egy Maris, aki gebe, elöl deszka-hátul léc, pipaszár lábakkal, beesett, hosszúkás arccal, sárga kapafogakkal. Vagy sorolhatnánk. Van, akinek nem jut jó nő, csak ilyenek. Kellenek a halálnak, akkor már inkább fizetni... És akkor jó nő, meg ami nem utolsó, jó élmény. Nem az, hogy behánysz tőle és mellé még béna is vagy prűd.

2020. márc. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Hát.. tisztelet a kivételnek, de nem mondanám, hogy a legszebb lányokhoz megyek és a legjobb élményt kapom tőlük.

Akik jól néznek ki, 13k fél órára :D, na azt már nem, kihagyom.

Sajnos sok esetben van, hogy megtévesztőek is a képek és kiderül, hogy a lányka roma származású.

Jártam már így nem egyszer. Meg nem mindegyikkel élvezetes a szex. Sokan óranézősek, unottak. Csak legyünk már túl rajta típusok.

2020. márc. 13. 14:36
 7/19 anonim ***** válasza:

10év? Úristen

Én ugyanígy vagyok pár hónapja

De nem megyek ku..zni

2020. márc. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Jó, 10 éve kezdtem el próbálkozni ismerkedni, de 32 év alatt nem volt semmim. Így értettem. Pár hónap nő nélkül az szart nem jelent. 10 év az viszont marha sok idő.
2020. márc. 13. 15:22
 9/19 A kérdező kommentje:
Aki a privátot írta: Nem sikerült ismerkednem soha, azt se tudom mi az, hogy "barátnő". Sosem volt.
2020. márc. 13. 15:38
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
Tudom nem ez lesz életed tanácsa, de én a helyedben lecsökkentem a mennyiséget és a minőségre mennék. Tehát inkább kevesebb alkalom, de akkor olyan prostival, aki tényleg szép és neked tetszik. Csak van azon a rosszlányokon pontozás vagy nincsen? Vélemények.
2020. márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!