Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézett vissza a lány? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézett vissza a lány? Lehet nem jó kategóriába soroltam, elnézést kérek!

Figyelt kérdés

Szóval ma történt meg velem az, hogy egy lány (akit ismerek) még régen az esti gimnáziumba ismertem meg (pár alkalommal beszélgetünk) hogy össze találkoztam vele a pályaudvaron a lánnyal. Annyi hogy köszöntünk egymásnak, és mentek tovább (párjával volt, mint kiderült terhes, és hivatalos házaságot kötött azzal a fiúval akivel együtt volt évek alatt.


Szóval én ott áltam, ők meg mentek a megállóba. Amit észrevettem, hogy a lány egyfolytába hátra nézett és kb 250 méterről figyelgetett.. A kérdésem az volna, hogy ezt miért csinálta? Miért nézett hátra a távolból? Hol ott van már neki férje, és terhes. Ez nekem magas. Légyszíves normális válaszokat!


A lány 20 éves


Én: 22F


Viszont engem ledőbbentett hogy ilyen fiatalon gyereke van, és eljegyezték.....



2020. márc. 14. 13:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Tehát a fiúja ott volt, a lány meg távolról hátra nézett rám.
2020. márc. 14. 13:29
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Paranoiás
2020. márc. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem a Közel-Keleten vagyunk, ahol a nőnek tilos férfineműre nézni, különösen, ha a férje éppen kíséri. Egyébként sincs ebben semmi, ami romantikus érdeklődést sugallna.
2020. márc. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A kérdésemre kérek választ.
2020. márc. 14. 14:40
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Te emlékeztél rá, neki lehet csak ismerős voltál, de nem tudott hova tenni. Vagy mást figyelt, közben teljesen másra gondolt. Jelentéktelen dolgon akadsz fenn, ami azt sejteti hogy kicsit aktívabb szociális életet kellene hogy éljél (már ha van erre igényed).


Nem amiatt mert bejöttél neki és muszáj volt stírölnie 250 méterről, miközben hirtelen megbánta hogy összejött a mostani palijával és gyereke is lesz tőle, ez biztos.

2020. márc. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Vagy esetleg észrevette, hogy nézed, és próbálta kitalálni, hogy őt nézed-e vagy sem. Elbambulhatott, esetleg tényleg azon gondolkodott, hogy honnan a fenéből vagy neki ismerős.


Biztos nem azért nézelődött hátra, mert annyira tetszettél volna neki, és hirtelen átértékelte a születendő gyerekét és a kapcsolatát miattad.


Amúgy lehet, hogy becsúszott a baba, a fiúja meg vállalta a felelősséget és elveszi. Ilyesmi gyakran előfordul, nem értem a meglepetést.

2020. márc. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsó és utolsó előttinek csak annyit hogy én nem gondoltam semmire. Csak fura volt hogy elment mellettem (köszöntem neki és ő is) tehát meg ismert. És 200 métert elmegy, majd megfordul és engem néz messziről.
2020. márc. 14. 15:21
 8/14 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk már régen, meg facén is megvan ismerősként.
2020. márc. 14. 15:22
 9/14 A kérdező kommentje:
Személyesen ismerem
2020. márc. 14. 15:23
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem például rettenetes az arcmemóriám.Általában annyi van meg, hogy ezt az embert nem most láttam először. Ha rám köszön,azzal megerősít ebben, és természetesen mindenkinek visszaköszönök, mert nem vagyok bunkó. De ettől még fogalmam sincs, honnan ismerem, és szinte mindig visszanézek, hátha sikerül megfejteni, ki a túró ez.(Általában nem sikerül.) Tehát nem azért van, mert hirtelen szerelemre lobbantam. Gyanítom, hogy nem vagyok ezzel a problémámmal egyedül, akkor se, ha nem ezt akarod hallani.
2020. márc. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!