Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, kire mondjátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, kire mondjátok, hogy szexi? Mi a különbség a "szép vagy" és "szexi vagy" között?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye kérdés de sose hívott senki szexinek vagy hasonlónak, legalábbis nem szemtől szemben.

Egyik férfi haverom azt mondta egy fényképemre hogy szexi vagyok. Az öltözékem nem volt kihívó.

Azt tudom, hogy tetszem neki mert mások mondták, de konkrétan nekem sose mondta ki viszont kimutatja bár nem annyira feltűnöen.


Ez feltétlenül arra utal, hogy megfektetne, vagy csak egy sima bók?

27N



2018. szept. 19. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Stílustól függ, ki hogy fogalmazza meg, de mindenki ugyanarra gondol. 😆😆

35F

2018. szept. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
A "szép" kifejezetten az arcra vonatkozik, a "szexi" pedig az egész testre. Kívánatos, dekoratív, formás, szívesen "ágytornáznának" vele - ezt takarja.
2018. szept. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Akit megp.öcsöznék, arra mondom, hogy szexi. Aki szép, az egyben szexi is nálam. 😁
2018. szept. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Egy idegen nőnek nem szoktam azt mondani, hogy milyen szexi...mert sajnos k**úrvára fapofa mindenki és ilyen téren ellenséges és csak azt gondolná, hogy csak meg akarom dugni.

Szóval maximum azt, hogy szép vagy csinos....


Ezeknek a szavaknak van, hogy ugyanaz a jelentésük, csak más szavakkal kimondva a szánkon. :)


De olyan is van, hogy egyáltalán nem szép és csinos számomra az illető, de mivel ügyfél vagy ő adja minden nap a péksütit így kedvességből is mondom még ha nem is az.

2018. szept. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ő nem idegen, 5 hónapja ismerem, közös a társaságunk.
2018. szept. 19. 20:20
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
óóó akkor legszívesebben letépné a ruhádat :)
2018. szept. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Elég merész azt mondani, hogy szexi nem? Ahelyett hogy pl jól nézel ki ezen a képen vagy valami visszafogottabb :D nem tudom....
2018. szept. 19. 20:24
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Ha ismeritek már egymást akkor minek kertelni, sőt ha megvan a kölcsönös vonzalom, akkor miért ne mondhatná?


2 esélyes vagy elküldöd a francba...

vagy elküldöd a francba aztán mentek szobára... :)

2018. szept. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18%

A szép vagy, annyit takar, édesapa is mondhatja a lányának.

A szexy vagy, az már bizalmasabb, akkor mondjuk, ha meglátjuk a nőt. 😹


Az édesapa lánya lehet szép, és szexy, de nem az édesapja, testvérei számára.


Hány éves vagy, tizenkettő?

2018. szept. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szexi:

[link]


Szép:

[link]

2018. szept. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!